Elektrostymulator dla biegacza – czy warto?
xxx

Elektrostymulator dla biegacza – czy warto?


O stosowaniu elektrostymulatorów mówi się coraz więcej. Nie są już to urządzenia, po które sięgają specjaliści. Szczęśliwym posiadaczem elektrostymulatora może stać się każdy, kto chciałby przenieść swój trening na inny poziom i osiągać jeszcze lepsze efekty. Szczególnie powinni zainteresować się tym zagadnieniem biegacze. Dlaczego? Oto odpowiedź.


Co to jest elektrostymulacja?

Elektrostymulacja to nic innego jak stymulowanie włókien nerwowych przy pomocy małego urządzenia, które wytwarza impulsy elektryczne. – Trzeba dodać, że impulsy te są nie tylko całkowicie bezpieczne i zapewniają doskonały efekt, ale również dzięki specyfice urządzeń można je idealnie dopasować do każdej osoby. Przez co elektrostymulacja jest niezwykle efektywna i niezwykle popularna wśród biegaczy czy sportowców uprawiający inne dyscypliny. – mówi ekspert z serwisu elektrostymulatory.net, w którym więcej o treningu dla biegaczy możecie przeczytać tutaj.

Elektrostymulacja ma tak naprawdę szerokie zastosowanie – z jednej strony przecież elektrostymulatory zapewniają EMS, czyli klasyczną elektrostymulację (stymulują nerwy ruchowe), z drugiej strony ich działanie to również łagodzenie wszelkich dolegliwości bólowych, pochodzenia mięśniowego – działają na niektóre rodzaje włókien mięśniowych, dając efekt znieczulający.


Elektrostymulator dla biegacza – warto!

Szczególnie biegacze powinni zainteresować się elektrostymulacją – Niesie ona za sobą szereg benefitów dla tej grupy sportowców. Po pierwsze: widoczne jest minimalne obciążenie stawów i ścięgien. Po drugie: dzięki elektrostymulacji biegacze zauważają poprawę różnych cech mięśni, mogą trenować dłużej i bardziej intensywnie. Po trzecie: elektrostymulatory pozwalają dobrać indywidualny program dla każdego biegacza. Takie podejście przynosi najlepsze rezultaty – świadczy o tym liczba biegaczy korzystających z tej metody, która z miesiąca na miesiąc wzrasta. – dodaje nasz ekspert (elektrostymulatory.net).

Czołowi biegacze już dawno docenili korzyści płynące z elektrostymulacji. Teraz, dzięki dostępności urządzeń do tego typu zabiegów, może z niej skorzystać każdy, kto chciałby osiągać jeszcze lepsze rezultaty.

Ten post ma 13 komentarzy

  1. Nigdy tego nie próbowałam 🙂 zamiast biegania wybieram rower

  2. Wygląda ciekawie. Może zamiast kawy?

  3. To mnie zaciekawiłeś. Pogrzebię na ten temat bo jedyne o co się obawiam w czasie biegania to stan kolan. Może to będzie rozwiązanie.

  4. Ooo narzeczona biega, więc podeślę jej tekst. Z pewnością skorzysta 🙂

  5. Ciekawe, nigdy o tym nie słyszałam. Ale raczej biegacz ze mnie żaden – kilka razy próbowałam i ani razu mi nie wyszło. Dobrze, że są inne dyscypliny.

  6. Dopiero przymierzam się do biegania, ale czy mi się to uda? Wiele razy zaczynałam biegać, ale po tygodniu zrezygnowałam… Ahhh…

  7. Właśnie sobie przypomniałam, jak strasznie niebawidzę biegać 😉

  8. Korzystałem z elektrostymulacji. Osobiście polecam!

    1. 8.0 JASNE NJADROŻSZY Z NAJDROŻSZYCH JEDYNE 4 TYSIAKI

Dodaj komentarz

Close Menu