Under Armour – doskonała odzież na każdą pogodę
Handsome man and beautiful sporty woman drinking water after workout in the gym

Under Armour – doskonała odzież na każdą pogodę

Produkty Under Armour są zwieńczeniem technologii odzieżowej dla sportowców. Wieloletnia praca naukowców i licznych testów zaowocowała zaawansowaną technologicznie, wysokiej jakości odzieżą sportowo-techniczną dla wymagających. Postaramy się Wam przybliżyć funkcjonalność odzieży technicznej z poszczególnych linii odzieżowych.

Linia ColdGear®

Czy masz już dosyć ciężkiej, wielowarstwowej odzieży podczas zimowego joggingu?

Linia ColdGear® zostałą stworzona do utrzymania ciepłoty ciała, nawet w najcięższych warunkach pogodowych, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego komfortu noszenia i niskiej wagi. Dwustronna tkanina pochłania wilgoć i wypuszcza ją na zewnątrz tkaniny, wilgoć błyskawicznie paruje i pozwala zachować najwyższe jej parametry. Technologia ColdGear® Compression zastosowana w tej linii odzieży, wprowadza ona  System Transportu Wilgoci do odzieży ściśle przylegającej do ciała, czyli „drugiej skóry”. Ta technologia powoduje iż odzież z linii ColdGear® idealnie przylega do ciała. Jej właściwości powodują utrzymanie temperatury przy ciele i ograniczenie zmęczenia mięśni, nawet podczas ekstremalnego wysiłku.


Linia HeatGear®

Komfort treningu nawet w najgorętsze dni

Linia HeatGear® charakteryzuje się niespotykaną lekkością tkaniny. Jej właściwości powodują utrzymania suchej powierzchni skóry, jednocześnie ją ochładzając. Produkty z linii HeatGear® transportują pot z powierzchni skóry na zewnątrz tkaniny, co przyspiesza odparowywanie wilgoci. Połączenie lekkości i funkcjonalności zapewnia niesamowity komfort treningu, jakiego nie doświadczycie z żadnym innym produktem.


Linia AllSeasonGear®

Funkcjonalność i wielozadaniowość

Dla amatorów praktyczności została zaprojektowana linia AllSeasonGear®. Materiał stworzony z myślą o adaptacji do zmiennych warunków pogodowych, idealnie chroni organizm przed nadmiarem wilgoci i zmienną temperaturą otoczenia. Przejściowe okresy pogodowe są idealnym momentem na wyposażenie się w odzież z linii AllSeasonGear®.

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz

Close Menu