Zegarki męskie – jakie trendy obowiązują w 2018 roku?
fitrepublic zegarek

Zegarki męskie – jakie trendy obowiązują w 2018 roku?


Jeśli chodzi o zegarki męskie – trendy na 2018 rok obejmują wiele stylów. Nad każdym z nich warto się chwilę zastanowić, żeby wybrać najlepszy model dla siebie. Zegarki to niezwykle elegancki element każdej stylizacji. Może być także stosowany na co dzień, do zestawów casualowych. Od dawna zegarek przestał być jedynie praktycznym gadżetem. Stał się niejako męską biżuterią.

Jak w przypadku ubrań, tak też zegarków – niektóre trendy zmieniają się. Na które z nich zwrócić szczególną uwagę, wybierając zegarek na najbliższy sezon?


Klasyka jest zawsze modna

Nie ulega wątpliwości, że klasyczne modele zawsze pozostają modne i prezentują się bardzo elegancko. Sprawdzą się także w 2018 roku. Jeśli zależy Ci na modelu, który będzie dobrze wyglądał podczas każdej okazji, to wybierz zegarek ze skórzanym paskiem w czarnym kolorze. Do tego idealnie pasuje prosta biała tarcza, na której każda z cyfr jest zapisana. Równie dobrze sprawdzi się pasek w kolorze brązowym. Te klasyczne modele nie posiadają dodatkowych funkcji na przykład stopera. Ich zaletą jest przede wszystkim ponadczasowy wygląd.

Eleganckie i klasyczne modele, które będą modne w 2018 to także te na klasycznej srebrnej bransolecie. Pasują przede wszystkim do garnituru. Nie sprawdzą się do codziennych stylizacji – nie stworzą z nimi spójnej całości. W połączeniu z jeansami i t-shirtem będą rzucały się w oczy. Natomiast ze spodniami od garnituru oraz elegancką koszulą stworzą spójną całość.


Nowoczesne modele na 2018 – na które zwrócić uwagę?

Również w tym roku pojawiają się na rynku nowoczesne modele zegarków męskich. Zachwycają swoim nieszablonowym designem, minimalistyczną formą i ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi. Jednym z modeli modnych w 2018 roku jest taki, który nie posiada cyfr. Zamiast nich godzinę wyznaczają proste linie w kolorze kontrastowym do tarczy. Świetnie wygląda połączenie zegarka z białymi wskazówkami i liniami oraz czarną tarczą. Taki model sprawdzi się zarówno w stylizacjach codziennych, jak i tych wyjątkowych. To zegarek, którego minimalistyczna forma zachwyca. Jest jednocześnie prosta i designerska.

Analogowe tarcze, które nawiązują do dawnych lat, w roku 2018 będą na topie. Warto wybierać modele, które zostały wyposażone także w stoper – funkcja ta okaże się przydatna na przykład podczas aktywności fizycznej. Dzięki wyposażonemu w dodatkowe funkcje zegarkowi nie będzie konieczne zabieranie ze sobą telefonu na przykład na czas biegania.

W 2018 roku warto zwrócić uwagę na modele, które błyszczą. Jest to trend, który pojawia się na wybiegach. Projektanci zaskakują połyskującymi ubraniami. Modę tę warto przenieść na zegarek. W trendach będą więc modele ze złotym wykończeniem tarczy bądź złotymi wskazówkami.

Mężczyźni, którzy nie przepadają za zbyt eleganckimi stylizacjami nie muszą się martwić. W roku 2018 wciąż trendy będą modele zegarków na materiałowym pasku. Bezpiecznym wyborem jest kolor granatowy. Pasek w tym odcieniu sprawdzi się na każdą porę roku i do każdej stylizacji.


Artykuł powstał przy współpracy z Karkosik.pl

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz

Close Menu