Weekend dla dwojga w Energylandii

Weekend dla dwojga w Energylandii


Rodzinny park rozrywki w Zatorze to idealne miejsce nie tylko dla rodzin z dziećmi, ale również par. Wesołe miasteczko oferuje bowiem liczne atrakcje, z których mogą korzystać starsze osoby, jak roller coastery czy 40-metrowa wieża zrzutu. Pary mogą również odpocząć na basenie, a wieczorem wziąć udział w zabawie tanecznej.


Pomysł na weekend dla dwojga

Oryginalnym miejscem na wspólny weekend we dwoje jest Energylandia. Bilet rodzinny czy indywidualny upoważnia do korzystania ze wszystkich atrakcji wesołego miasteczka, a także jego 4 głównych stref: Bajkolandii, familijnej, ekstremalnej oraz wodnej. Kilkudziesięciometrowe konstrukcje, kolejki osiągające prędkość ponad 100 km/h, odprężający relaks w podgrzewanej wodzie czy dyskoteka nad brzegiem basenu to propozycje, które z pewnością pozostawią parze wiele pozytywnych wspomnień ze wspólnego wyjazdu.


Noclegi dla dwojga

Planując dwudniowy pobyt w rodzinnym parku rozrywki, warto zarezerwować sobie wcześniej nocleg. Na oficjalnej stronie Energylandii znajduje się lista ośrodków noclegowych w bliskiej odległości od wesołego miasteczka, gdzie można komfortowo przenocować, by następnego dnia ponownie korzystać z mechanicznych atrakcji.


Ekstremalna rozrywka dla dwojga

W ekstremalnej strefie parku można korzystać z licznych urządzeń, które przeznaczone są dla osób, które lubią czuć zastrzyk adrenaliny. Na terenie strefy znajdują się ogromne roller coastery z dużą ilością pętli, zakrętów i pochyleń. Wagony kolejki rozpędzają się do prędkości ponad 100 km/h, co daje silną dawkę mocnych wrażeń oraz niezapominane wspomnienia. Popularnością cieszy się również ekstremalna 40-metrowa wieża, wokół której umieszczone jest 16 siedzeń. Zabawa polega na podniesieniu uczestników na maksymalną wysokość, a następnie zrzuceniu ich, by zatrzymać się tuż nad ziemią.


Randka na basenie

Strefa wodna w parku to 3 duże baseny z podgrzewaną wodą z fontannami i zjeżdżalniami. To miejsce, które idealnie sprawdza się na randkę czy wspólny odpoczynek po atrakcjach ekstremalnej strefy. Goście mogą do woli korzystać z basenu, relaksować się na leżakach czy zamawiać kolorowe koktajle w pobliskim barze. W wodnej strefie pracują ratownicy, którzy czuwają nad bezpieczeństwem osób przebywających w wodzie. Ciekawą propozycją dla par jest pozostanie na terenie parku, aż do zmroku, kiedy to w ustalone dni odbywają się tam dyskoteki i koncerty. Do popularnych atrakcji dla gości należą również pokazy fajerwerków czy żonglowania ogniem.


 

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz

Close Menu