fame mma

FAME MMA – co to jest i dlaczego jest takie popularne?

FAME MMA to jedna z najbardziej kontrowersyjnych i jednocześnie popularnych imprez sportowych w Polsce. To wydarzenie, które łączy w sobie elementy sportu, show-biznesu i internetowej rozrywki, przyciągając tym samym uwagę tysięcy widzów z całego kraju. W ramach FAME MMA, celebryci oraz influencerzy biorą udział w walkach bokserskich lub MMA, starając się udowodnić swoją wartość przed publicznością. Mimo kontrowersyjnego charakteru, FAME MMA zdobyło ogromną popularność, przyciągając zarówno fanów sportów walki, jak i osoby zainteresowane internetową rozrywką. Sprawdźmy czym jest FAME MMA i dlaczego cieszy się aż tak dużą popularnością.

Organizacja FAME MMA – co warto wiedzieć?

FAME MMA to polska organizacja sportowa, która organizuje wydarzenia związane z walkami bokserskimi i MMA. Założycielem i pomysłodawcą FAME MMA jest Dawid Ozdoba, znany polski celebryta oraz były zawodnik MMA. Medialnymi włodarzami zostali zaś Michał “Boxdel” Baron prowadzący kanał na YouTube oraz Wojtek Gola znany z uczestnictwa w programie MTV pod tytułem “Warsaw Shore”. Pierwsza edycja FAME MMA odbyła się w 2018 roku, a od tego czasu organizacja zyskała ogromną popularność w Polsce.

FAME MMA charakteryzuje się przede wszystkim tym, że walki toczą w niej osoby związane ze światem show-biznesu, mediów społecznościowych czy sportów ekstremalnych. W ringu FAME MMA można zobaczyć takie osoby jak youtuberzy, celebryci, influencerzy czy byli zawodnicy innych dyscyplin sportowych. Walki FAME MMA są transmitowane na żywo w internecie, a organizacja zyskała ogromną popularność wśród młodszych widzów.

Dlaczego FAME MMA cieszy się tak dużą popularnością?

Popularność gal FAME MMA wynika z wielu czynników. Przede wszystkim do oglądania wydarzenia przyciągają znane osobistości ze świata internetu i mediów. Wielu fanów chce zobaczyć jak ich ulubiony celebryta lub influencer poradzi sobie w zupełnie nowej roli. Nie bez znaczenia są również liczne kontrowersje związane z tą federacją, związane choćby z zachowaniem zawodników podczas kontrowersji na żywo oraz programów, które konfrontują ze sobą przeciwników (Face to Face oraz FAME MMA Cage). Warto wspomnieć również o tym, że firma podejmuje działania rozszerzające zakres jej działalności. Mowa tu chociażby o batonach FAME MMA, które znajdziemy w sieci sklepów Biedronka, grze na telefony komórkowe czy aplikacji mobilnej.

  Ekspres Philips - który wybrać? Podpowiadamy

Na FAME MMA można też zarobić!

Popularność największej gali freak fighowej wynika również z faktu, że jest ona doskonałą okazją do zabawy a także zgarnięcia sporej nagrody. Wielu użytkowników nie tylko wykupuje dostęp PPV ale również obstawia wyniki walk. Betclic, legalny bukmacher, jest firmą, która już od wielu gal sponsoruje event oferując nowym użytkownikom atrakcyjne bonusy. Jednym z nich jest tzw. freebet, czyli zwrot środków za przegrane zakłady, które możemy przeznaczyć na kolejne obstawienie wyników – zarówno walk MMA jak i innych rozgrywek sportowych. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że gra powinna być odpowiedzialna i jest dostępna tylko dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz