kanapa z rzeczami

Magazyny na wynajem pomogą w dbaniu o zdrowie

Nie od dziś wiadomo, że porządek w mieszkaniu jest kluczowym elementem dbania o zdrowie psychiczne. Brak przestrzeni, zagracenie w miejscu zamieszkania, często są powodem złego samopoczucia. Ale co możemy zrobić z nadmiarem rzeczy, które ciągle się gromadzą i ciągle ich przybywa? W tym celu pomocne okazują się magazyny na wynajem.

Sentymentalność nie pozwala nam pozbyć się wielu rzeczy

Łatwo jest powiedzieć, że najprostszym sposobem na zrobienie miejsca w mieszkaniu byłoby pozbycie się ich lub oddanie potrzebującym. Jednak wiele osób miewa z tym spory problem. Rzeczy kupione jako pamiątki, stare przedmioty zmarłych członków rodziny, to tylko niektóre z problemów sprawiających, że przestrzeń w naszych mieszkaniach drastycznie się kurczy. Dodatkowo bardzo ciężko rozstać się nam na stałe z niektórymi przedmiotami. 

Co zrobić, żeby w mieszkaniu było więcej miejsca?

Na początek najprostszym sposobem byłoby posegregowanie rzeczy do kartonów, lub pojemników i naklejenie karteczek opisujących jaka kategoria znajduje się w środku. Kolejną czynnością, którą należy zrobić to przemyślenie, czy rzeczywiście nie byłoby dobrym pomysłem pozbycie się którejś z mniej ważnych rzeczy. Jednak mimo, że nasze rzeczy są już posegregowane, stos kartonów nadal blokuje nam przestrzeń w jednym z pomieszczeń. Co wtedy? Z pomocą przychodzą magazyny na wynajem.

Czym są magazyny na wynajem?

Magazyny na wynajem to nic innego jak pomieszczenia, do których mamy stały dostęp i możemy w nich składować swoje rzeczy. Można je porównać do czegoś na kształt hotelu dla rzeczy. Cały proces jest banalnie prosty. Pierwszą rzeczą jaką robimy jest dokonanie rezerwacji na przykład przez stronę www.topbox.com.pl i założenie konta klienta. Po zdecydowaniu czy bardziej odpowiada nam umowa na czas określony z dwoma zniżkami do wyboru, czy umowa na czas nieokreślony, możemy podjechać do biura na ul. Tarasowej 1 w Warszawie w celu podpisania umowy. Jeśli już to zrobimy i zapłacimy za pierwszą fakturę, otrzymujemy dostęp do swojego magazynu z poziomu aplikacji, którą możemy pobrać na telefon z App Store, lub Sklepu Google Play. 

  Rodzaje odżywek białkowych - jakie są?

Nie ma nic prostszego w obsłudze niż magazyny na wynajem.

zabawa z dzieckiem

Jakie warunki panują w magazynach self storage?

Warunki są bardzo dobre. Systemy wentylacyjne dbają o stałą cyrkulację powietrza dzięki czemu nie gromadzi się tam wilgoć. Temperatura w zimie nie spadła poniżej 8 stopni Celsjusza, a w lecie nie wzrasta powyżej 21. Nikt z nas nie chciałby, żeby rzeczy, które oddajemy ucierpiały ze względu na nieodpowiednią temperaturę przechowywania. Nie musimy się także martwić o bezpieczeństwo naszego mienia. Jedynie klienci Top Boxu mogą dostać się na teren obiektu za pomocą indywidualnego kodu PIN, który ustalają podczas podpisywania umowy. Kod pozwala im również na wejście do budynku i wjechanie windą jedynie na piętro, na którym znajduje się ich magazyn. 

Podsumowując, korzyści wynikające z przechowywania rzeczy w magazynach samoobsługowych to przede wszystkim spokój wewnętrzny, porządek w mieszkaniu oraz dobry humor. Co do głównych zalet, którymi chwalą się magazyny na wynajem Top Box to:

  • bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy
  • elastyczne umowy już od 7 dni w górę
  • szeroka gama rozmiarów od 1m2 wzwyż
  • stała temperatura oraz wilgotność

Dodaj komentarz