Grafika Kongres FEM - Konkurs

Branża fitness powraca. Pokażcie, dzięki czemu przetrwaliście kryzys


Branża fitness powoli wraca do funkcjonowania. To nie był łatwy dla niej rok. Dlatego właśnie organizatorzy Kongresu FEM ogłosili konkurs. Opowiedzcie swoje historie i pokażcie, dzięki czemu przetrwaliście kryzys.


2020 rok był szczególny. To czas wielu zmian, trudności, a dla niektórych kompletnej życiowej roszady. Szczególnie mocno ucierpiała branża fitness, która jak nigdy wcześniej musiała zmierzyć się z przeciwnościami i walczyła o przetrwanie mimo niesprzyjających warunków.

Dlatego właśnie w ramach Kongresu FEM organizowany jest konkurs, w którym na pierwszy plan wychodzą Wasze historie. Pokażcie, co pozwoliło Wam i Waszym firmom przetrwać ten trudny i wymagający czas. Na jakie innowacje postawiliście? Jak zaadaptowaliście biznes do wyjątkowych okoliczności? Co zrobiliście, by zatroszczyć się o załogę i zadbać o jej przyszłość? W wymagających czasach takie recepty są bezcenne.

Konkurs ma na celu pokazanie drogi tych, którzy z wyjątkową kreatywnością, odpowiedzialnością i etyką podeszli do kwestii utrzymania biznesu. Ma być inspiracją dla trenerów personalnych i właścicieli klubów, którzy nadal nie wiedzą, jak poradzić sobie z „nową rzeczywistością”. Wszystkim zależy na tym samym – chcemy, by branża fitness odrodziła się silniejsza. Pierwszym krokiem jest powiedzenie o tym, co pozwoliło przetrwać ten trudny czas.

Udział w konkursie jest bezpłatny dla wszystkich.

Co musi zawierać zgłoszenie konkursowe?

Nazwa firmy / trenera

– Dane kontaktowe

– Historia, która poruszyła branżą fitness, z czasów Covid-19

Głosowanie rozpocznie się 1 czerwca poprzez stronę internetową i będzie trwało dwa tygodnie. Więcej informacji można znaleźć na stronie: kongresfem.pl/best-practices/

Dodaj komentarz