para trenerow osobistych

Redukcja wagi – jak najszybciej schudnąć?


Co zrobić żeby szybko schudnąć?

Najważniejsze w procesie redukcji tkanki tłuszczowej jest Twoje nastawienie, musisz być przekonany, że naprawdę potrzebujesz zmiany sylwetki i dojrzeć do tego. Droga do sukcesu jest wyboista i wymaga ogromnego nakładu systematycznej pracy, nie tylko nad ciałem, ale również nad duchem. Wiele osób przestaje nad sobą pracować, ponieważ nie widzą efektów swoich działań przez pierwsze kilka tygodni swojej pracy.

Zmiany wymagają czasu, przy zastosowaniu właściwych środków przyjdą one szybciej niż myślisz! Musisz zapamiętać, że najłatwiej cel osiągnąć małymi krokami. Postaw przed sobą wyzwanie, że w ciągu miesiąca schudniesz 4 kilogramy. Warto postawić przed sobą osiągalne cele aniżeli abstrakcyjne 20-sto kilogramowe redukcje w krótkim czasie.


Jak zacząć redukcję wagi?

Przede wszystkim na samym początku musisz zaczerpnąć wiedzy. Najkorzystniej od razu umówić wizytę u dietetyka i trenera osobistego, profesjonalne porady pomogą uniknąć podstawowych błędów przy komponowaniu planu żywieniowego i układaniu właściwego treningu. Specjaliści pomogą zaplanować Twoje pierwsze kroki ku lepszej sylwetce, będą monitorować Twoje postępy i modyfikować ustalenia wedle otrzymanych wyników.

Fachową wiedzę możesz pozyskać sam, z profesjonalnej literatury bądź z zaufanych portali internetowych. Warto jednak pamiętać, że w internecie jest bardzo wiele nierzetelnych informacji i ogrom informacji wymaga odsiania. W takim wypadku poproś bardziej doświadczonego znajomego o wyklarowanie zdobytych informacji.

Połączenie zbilansowanego planu żywieniowego, prawidłowe wykonywanie treningu siłowego i trening cardio może dać zaskakująco dobre efekty w krótkim czasie.

  • Zbilansowany plan żywieniowy oznacza, że całość spożywanych produktów zapewnia właściwą do założonego celu ilość kalorii i pozwala na prawidłowe funkcjonowanie organizmu człowieka. Nie istnieją cudowne diety, które pozwolą Tobie błyskawicznie schudnąć, nie powodując patologicznych odchyleń funkcjonowania organizmu od normy. Prawdopodobnie zawiodę wielu czytelników, ale nie ma drogi na skróty!
  • Prawidłowy trening oznacza, że wykonujemy go w pełnym skupieniu mając na uwadze poprawność techniczną wykonywanych ćwiczeń. Na każdym treningu musimy dać z siebie 100% możliwości jeżeli chcemy osiągnąć założony cel. Jeżeli danego dnia nie masz możliwości odbycia treningu, nie przejmuj się! Trening lepiej odłożyć na inny dzień niż wykonać go na „pół gwizdka”. Zasięgnij porady trenera, który pokaże Ci sposób w jaki należy wykonywać dane ćwiczenia.
  Jak liczyć kalorie? 8 najlepszych sposobów na liczenie kalorii

Do treningu siłowego należy dołączyć trening cardio. Trzymaj się swojego planu, zaplanuj swoje żywienie i poświęć trochę czasu na trening. Efekty przyjdą niebawem!


 

Dodaj komentarz