fiwe music

Co wydarzy się we wrześniu na FIWE Fitness Trade Show? Sprawdź!


11-12 września – Warszawa to czas na FIWE Fitness Trade Show. Tym razem na uczestników czeka event w wydaniu sportowo-muzycznym. Nie zabraknie jednak również sporej dawki merytorycznej wiedzy z zakresu branży fitness i treningu. Kup bilet już dziś!


FIWE rozpoczęte mocnym uderzeniem

FIWE Fitness Trade Show rozpoczniemy od mocnego uderzenia! Nie tylko pasjonaci sportu cieszyć się będą mogli sportową rywalizacją. „Białe kołnierzyki”, czyli ludzie, który na co dzień nie trenują zawodowo, zmierzą się ze sobą podczas specjalnej, charytatywnej gali.

Wcześniej w evencie wzięli udział między innymi Dariusz Michalczewski, Paweł Skrzecz, Przemysław Saleta, Andrzej Supron, Marcin Tybura czy Wojciech Zieliński. Zapisy na tę edycję Biznes Boxing trwają!

Merytoryczna wiedza o branży fitness

Dla wszystkich tych, dla których wiedza z zakresu branży fitness jest podstawą rozwoju personalnego i zawodowego, przygotowano konferencje i prelekcje ekspertów.

Jednym z takich rozwiązań jest sobotnia Debata CEO&Experts dedykowana profesjonalistom w branży fitness. Podczas tego wydarzenia nie zabraknie wymiany poglądów, która prowadzić będzie do wypracowania innowacyjnych rozwiązań, zmieniających przyszłość biznesu.

Co zrobić, by zwiększyć atrakcyjność klubu fitness? Jak wyróżnić się na tle konkurencji? Po jakie nowinki technologiczne sięgnąć i jak zabezpieczyć się przed kryzysem? To pole do dyskusji dla uczestników. Im więcej doświadczenia i wiedzy, tym bardziej efektywna debata!

Po niej wszyscy zainteresowani będą mogli udać się do Strefy Networkingu, czyli miejsca, które łączy biznesy. Połączona zostanie ona z coctail party, które w nienachalanej, nieco luźniejszej atmosferze i przy smacznym cateringu pozwoli na swobodną rozmowę o przyszłości biznesu.

Wśród gości pojawią się między innymi producenci i dystrybutorzy sprzętu fitness i oprogramowania, reprezentanci firm dostarczających suplementy, odżywki, odzieżowych, jak również inwestorzy i osoby zarządzające klubami fitness w Polsce. Będzie można wziąć w niej udział zarówno w sobotę, jak i w niedzielę.

  Bezpieczna depilacja pach – wosk kontra laser

Drugiego dnia FIWE w hali 3 odbędzie się również konferencja FIWE Business. Przede wszystkim dotyczyć ona będzie rozwiązań e-commerce. Prelegenci przedstawią, jak skutecznie sprzedawać w internecie i na co zwrócić uwagę przy dbaniu o atrakcyjność przedstawienia poszczególnych produktów.

Co więcej, zdradzą, jakie kampanie są najskuteczniejsze przy promocji konkretnych rozwiązań, i na jakie działania zwrócić uwagę, by osiągnąć zakładane sprzedażowe cele.

FIWE dla trenerów personalnych

Dla tych odwiedzających, którzy cenią sobie merytoryczną wiedzę i chcą uzyskać pomoc na drodze do prowadzenia zdrowego trybu życia, polecamy FIWE Training. Jak ćwiczyć, by uzyskać maksymalną efektywność? Co zrobić, by uniknąć błędów w komponowaniu miesięcznego planu treningowego? Jak urozmaicić aktywność fizyczną, by rozwinąć najistotniejsze partie mięśni? Co zrobić, by schudnąć szybko i skutecznie? Na te pytania podczas tego eventu odpowiedzą najlepsi eksperci w Polsce.

Na dalszych kierunkach rozwoju dla trenerów personalnych, jak i szkoleniach oraz dofinansowaniach skupią się prelegenci FIWE Personal Trainer. Każdy zawód potrzebuje ciągłego doskonalenia. Tym bardziej dotyczy to tych specjalistów, którzy pracują z ludźmi. To właśnie dlatego podczas tego wydarzenia poruszone zostaną kwestie nie tylko skuteczności treningu, ale również tego, jak zjednać sobie klientów i jak działać, by ci wrócili po więcej. Ważnym aspektem będzie także to, co zrobić, by uzgodnić jak najlepsze warunki pracy w siłowniach i klubach fitness.

Dieta to 70 procent sukcesu trenującego. Ma zapewniać odpowiednią energię do działania i wspierać całe ciało w dążeniu do wymarzonej sylwetki i formy. Na rynku pojawiło się ich wiele. Która jest najskuteczniejsza dla osób aktywnych? W spotkaniu FIWE Diet uczestniczyć będą najbardziej cenieni i popularni dietetycy w Polsce.

Zdradzą oni wady i zalety poszczególnych rozwiązań oraz pomogą dobrać schematy żywieniowe najbardziej adekwatne do obranego celu i aktywności fizycznej. Wskażą, na co zwrócić uwagę w komponowaniu dopasowanej diety i na co uważać, by nie przyniosła więcej szkody niż pożytku.

  Kalistenika, czyli jak pokonać swoje słabości

Złotym sponsorem targów FIWE jest:
OSAVI

Partnerem odzieżowym została firma:
FA Nutrition

Partnerzy wydarzenia:
Europe Active
Polish and Lithuanian Chamber Of Commerce

Program FIWE Fitness Trade Show

Pełny program FIWE Fitness Trade Show można znaleźć na stronie https://fiwe.pl/program/. Bilety w cenie już od 35 złotych dostępne na stronie https://fiwe.pl/kup-bilet/.

FIWE Fitness Trade Show

11-12 września, Warszawa

Dodaj komentarz