meska sylwetka

Idealna męska sylwetka – na co zwracają uwagę kobiety?


Przy wyborze partnera istotną kwestią pozostaje wciąż wygląd fizyczny. Nie da się ukryć, że pewne osoby mocniej, a inne mniej skupiają wzrok pań. Jaka jest idealna męska sylwetka? Na co zwracają uwagę kobiety? Sprawdź koniecznie nasz artykuł, ponieważ tam znajdziesz odpowiedz!


Idealna męska sylwetka według kobiet

Relacje damsko-męskie są skomplikowane. Wygląd jest ważnym aspektem, często to właśnie on przyciąga i powoduje, że pojawia się flirt. To przede wszystkim budowa ciała wysuwa się na pierwszy plan.

Idealna figura męska jet dodatkiem do poczucia humoru, inteligencji oraz uroku osobistego. Nie ma wątpliwości, że dbanie o siebie to spory plus. Panie uwielbiają facetów o różnym wyglądzie, bo dużo zależy od indywidualnego gustu. Mimo wszystko wysportowane ciało przyciąga spojrzenia i budzi zachwyt wśród damskiej populacji. Jednak nie każda straci głowę dla bardzo umięśnionej, wręcz kulturystycznej figury, czy też dla pana z przysłowiowym sześciopakiem. Ważne jest, aby mężczyzna był aktywny fizycznie, a więc uprawiał sport. Dzięki temu nie będzie miał wystającego brzuszka, czyli nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Co się podoba paniom? Pewność siebie, pasja i styl bycia. Bywa, że w dużej mierze uprawianie sportów powoduje, że facet zdobywa serce kobiet, bo posiada powyższe cechy. Ruch pozytywnie wpływa na ciało, ale również w pewnym stopniu na osobowość.

Na jakie elementy męskiego ciała kobiety zwracają uwagę?

Wysportowana męska sylwetka to numer jeden w wielu badaniach wśród pań w różnym wieku. Dlaczego? Silne, umięśnione ramiona dają im poczucie bezpieczeństwa, podobnie jak szerokie plecy. Nie ma jednego wzorca, ale sporo kobiet skupia się na tych elementach. Wzrok mocno przykuwa ponadto umięśniony tors, jak i kończyny. Pociągające są również męskie dłonie, a także pośladki. Dla wielu ważne jest to, aby facet był wyższy chociaż odrobinę, a więc wzrost też ma znaczenie.

  5 sposobów - jak poprawić jakość snu?

Idealna figura męska to nie tylko typowy chłopak zagorzały fan siłowni, bowiem masa kobiet traci głowę dla panów, którzy mają jedynie delikatnie zarysowane mięśnie, a więc ich ciało nie jest aż tak mocno rozbudowane. To zdrowa sylwetka pokazująca, że facet lubi sport, ale nie trenuje zawodowo. Mimo wszystko imponuje swoim wyglądem. To zadbany oraz seksowny chłopak, ale nie z bardzo pokaźną masą mięśniową. Ważna jest proporcjonalność, wtedy to męska sylwetka uznawana jest za wzorową.

meskie cialo

Czy istnieje doskonały typ męskiej sylwetki?

Idealna figura męska dla każdej kobiety będzie z pewnością zupełnie inna. Mimo wszystko panie, podobnie jak panowie to też wzrokowcy i pewne fakty z pewnością nie będą przez nie pominięte, na przykład budowa ciała. Gusta są rozmaite, dlatego każda osoba ma odmienne preferencje w kwestii potencjalnego partnera. Należy pamiętać, że idealna sylwetka męska to niejedyne na co patrzą dziewczyny. Zarost, twarz, oczy, fryzura, stylizacja, dłonie – w zasadzie każdy detal jest kluczowy i wpływa na całość. „Przystojny” to niezwykle szerokie hasło, które skrywa zupełnie inne cechy zarówno w kwestii wyglądu, jak i charakteru.

Jak wyrzeźbić męską sylwetką?

Bez względu na to, czy szukasz partnerki, czy ją masz kobiety docenią, że trenujesz. Zadbaj o dobrze zbilansowaną dietę, warto wesprzeć ją suplementacją, między innymi odżywkami białkowymi, które pomogą rozbudować masę mięśniową. W połączeniu z odpowiednimi ćwiczeniami uzyskasz sportową, umięśnioną sylwetkę.

Spalanie tkanki tłuszczowej jest konieczne, aby uwydatnić mięśnie. Nie od razu uzyskasz upragniony „sześciopak”, ale z pewnością ujędrnisz ciało, dzięki temu będzie prezentować się lepiej. Stawiaj na pozycje angażujące, jak największą ilość mięśni. Z pewnością przyda się trening siłowy z obciążeniem, w ten sposób zredukujesz tkankę tłuszczową oraz zwiększysz umięśnienie.

  Sneakersy damskie – jaki model będzie odpowiedni na siłownię?

Wysportowana męska sylwetka to kwestia czasu i odpowiedniego planu działania, gdy będziemy regularnie trenować 2-3 razy w tygodniu w domu bądź na siłowni oraz trzymać się diety osiągniemy cel. Na efekty trzeba będzie poczekać, ale ciężka praca z pewnością się opłaci. Panie to docenią!

Artykuł powstał we współpracy z portalem Kobietamawplyw.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *