r27

Muvike – marka rowerów elektrycznych, które Cię zaskoczą!


MUVIKE niesamowicie zaskakuje naszych klientów – DLACZEGO?


MUVIKE niesamowicie zaskakuje naszych klientów – DLACZEGO? Wręcz nie da się nie zauważyć, że to

  • MARKOWY,
  • UŻYTECZNY
  • VOJAGER,
  • INNOWACYJNY,
  • KAPITALNY,
  • ERGONOMICZNY…

MARKOWY

Bo ma unikalną osobowość, która wyróżnia go od zwykłych rowerów elektrycznych. Klasyczny design i kolorystyka, efektownie wygięta rama i najwyższej jakości komponenty sprawiają, że jest produktem najwyższej jakości. Jakości tego rzędu, że wystawia świadectwo producentowi i kreuje twój wizerunek, z rowerem marki MUVIKE stworzysz własny, oryginalny styl. Stając się naszym klientem, uruchomisz łańcuch zdarzeń, które pozwolą Ci wypracować swój nowy lifestyle – człowieka otwartego, aktywnego, proekologicznego i dbającego o własne zdrowie. Wysoki poziom satysfakcji gwarantowany, a jednocześnie nie obniżysz rażąco zasobności swego portfela.

UŻYTECZNY

Bo wspomaga, a nie wyręcza Twoje mięśnie: zaczniesz poprawiać kondycję w sposób kontrolowany, bez ryzyka przeforsowania. A pokonasz każdą trasę, nawet tę z mniej komfortową nawierzchnią czy sporymi nierównościami terenu, bez względu na to, w jakiej kondycji fizycznej jesteś. Kompaktowy, zintegrowany napęd elektryczny zapewnia optymalne wspomaganie, zachowując jednocześnie charakter i przyjemność jazdy na rowerze.

Napęd elektryczny otwiera entuzjastom terenowych wyzwań drzwi do świata przeżyć. Jeśli jesteś mieszkańcem dużej aglomeracji, z miejskim rowerem City zapewnisz sobie optymalną postawę podczas jazdy, zapewniając jej komfort niezależny od płci. Miejski rower elektryczny jest idealny do jazdy po mieście – ułatwia szybkie pokonywanie nawet dalszych dojazdów do pracy, stając się nieocenionym, wyjątkowo użytecznym środkiem komunikacji miejskiej. Staniesz się mistrzem codziennej logistyki.

VOYAGER

Bo specjalnie zaprojektowany silnik wspiera jazdę wyzwoloną za pomocą siły nóg w czasie nacisku na pedały. Profilowana rama utrzymuje podczas jazdy optymalną pozycję pleców, odciążając kręgosłup, dzięki czemu rower sprawdzi się świetnie nawet przy dłuższych trasach. Turystyka rowerowa to nie tylko przywilej odbiorcy indywidualnego. E–rower zaczyna być obecny jako środek mikromobilny w dużych firmach.

  Planujemy wycieczkę rowerową od A do Z. Z nami na pewno się uda!

Badania przeprowadzone na ten temat przez organizację Global Business Travel Association i firma Free Now w siedmiu krajach Europy: Polsce, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii i Irlandii, udowadniają, że podróżujący pracownicy coraz częściej deklarują chęć korzystania z e-roweru podczas podróży służbowych.

Jeszcze większego znaczenia nabiera mikromobilność postrzegana jako sposób na zachowanie zdystansowania społecznego podczas pandemii. Zatem służbowa podróż e –rowerem? Jak najbardziej. Dlatego właśnie rowery elektryczne to nowoczesne voyagery, zdobywają uznanie dosłownie wszędzie.

INNOWACYJNY

Bo łączy modę na aktywny tryb życia z coraz większą świadomością ekologiczną, stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają jeździć rowerem, jednak ze względu na obowiązki musiały przesiąść się do samochodu. Jest alternatywą dla osób starszych, kontuzjowanych, z obniżoną sprawnością fizyczną, dla których tradycyjny rower jest zbyt obciążający.

Nasze rowery są prawdziwymi pionierami bezpieczeństwa – zestaw tarczowych hamulców wyposażony został w specjalistyczne czujniki elektroniczne, dzięki którym proces hamowania jest NATYCHMIASTOWY. Po naciśnięciu klamki hamulca silnik natychmiast przestaje pracować. Wśród rowerów miejskich to element mocno innowacyjny.

KAPITALNY

Bo pozwala jeździć do pracy nie stojąc w korku, nie spóźniać się, wspierać walkę z zanieczyszczeniem środowiska, poznawać nieznane, zawiązywać nowe znajomości poprzez różne formy wojaży. W Polsce coraz częściej można spotkać na drodze rowerowej innych miłośników przejażdżek. Nic dziwnego… Takie wyprawy są doskonałą okazją do nawiązania znajomości, które mogą przerodzić się w długoletnie przyjaźnie.

To także dobra okazja do spędzenia czasu z rodziną zamiast wpatrywania się w telewizor, a dzięki wspomaganiu jazdy nawet nikt nie odmówi udziału we wspólnej wycieczce, bo wie, że da z siebie tyle, ile rzeczywiście może, a więc pokona trasę nie zamęczając się na amen. Spalając kalorie, zwłaszcza przy nadwadze, zaczynasz nabierać pewności siebie. Dlatego rower elektryczny jest kapitalnym przyjacielem człowieka.

  Dokonaj fit metamorfozy swojego ciała

ERGONOMICZNY

Bo idealny rozmiar ramy jest taki sam, jak w przypadku zwykłego roweru – wywodzi się z twojego wzrostu. Wyprofilowana rama zaprojektowana jest w sposób odciążający kręgosłup oraz zapewnia optymalną pozycję barków i pleców. Wygodne uchwyty zapewniają komfort dla dłoni, nie musisz się także stresować ani gimnastykować, aby znaleźć odpowiednie przyciski – wszystko na panelu znajduje się w zasięgu ręki w intuicyjnym rozłożeniu, jak w luksusowym samochodzie.

Do tego wygodne siodełko, wysokiej jakości amortyzatory, więc zdobycie nawet najbardziej wymagającej trasy o trudnym podłożu będzie w zasięgu Twojej ręki, a raczej nóg – przy czym nie będziesz się czuł jak po przebiegnięciu maratonu.

Najlepszym momentem na zmianę jest już dziś.

Nie czekaj na niewiadomo co.

Dołącz do nas, amatorów zdrowszego lifestylu, właśnie teraz.

Pozdrawiamy,
Zespół Muvike

Dodaj komentarz