rowerzysta-na-tle-lasu

Jakiej marki bagażnik rowerowy wybrać?


Kiedy na rynku stale pojawiają się nowi producenci, przychodzi moment, w którym ciężko znaleźć ofertę oferującą maksymalny poziom zadowolenia. Nic dziwnego! Wyposażenie jest do siebie podobne, tak samo, jak ceny, funkcjonalności i opinie klientów.

Często jedyną różnicą jest design lub nawet samo logo. Wiele osób w takich chwilach stawia na budżetowy asortyment, lecz wybierając dodatkowy bagażnik rowerowy do auta, koniecznie trzeba mieć pewność, że zagwarantuje on bezpieczeństwo zarówno Waszym jednośladom, jak i pozostałym uczestnikom ruchu drogowego.


Jednym z liderów sprzedaży i jakości w branży producentów bagażników dachowych i rowerowych, jest między innymi marka Thule. Warto więc zastanowić się nad zastosowaniem ich konstrukcji podczas swoich wyjazdów, by inwestycja była maksymalnie satysfakcjonująca.

Bezpieczeństwo na drodze

Jeśli chcecie wiedzieć, dlaczego warto zainwestować w wysokogatunkowe wyposażenie marki Thule, wystarczy tylko wyobrazić sobie i zobrazować pewną sytuację, która może mieć miejsce na trasie. Załóżmy, że jedziecie drogą ekspresową lub autostradą. Chociaż przepisy mówią jasno na temat prędkości jazdy, większość kierowców i tak ją przekracza. Często spotkać można nawet sytuacje, że ktoś jedzenie sporo ponad 200 na godzinę. Wyobraźcie sobie, że Wasz rower poluzuję się i spadnie z bagażnika. Prawdopodobnie ktoś za Wami nie zdąży się zatrzymać, a nawet jeśli to zrobi, inny kierowca uderzy w jego tył. Karambol z udziałem wielu pojazdów jest więc bardzo prawdopodobny.

Z asortymentem przygotowanym przez Thule nie ma mowy o takim scenariuszu, gdyż wszystkie konstrukcje i materiały posiadają niezbędne certyfikaty potwierdzające jakość.


Prostota obsługi

Klienci którzy nigdy wcześniej nie mieli do czynienia z bagażnikami rowerowymi, mogą obawiać się o to, że nie poradzą sobie z montażem lub demontażem. Otóż nie jest to skomplikowane i dosłownie każdy z nas sobie z tym poradzi. Thule dołącza do swoich produktów instrukcje obsługi, więc postępując dosłownie krok po kroku, w kilkanaście minut będzie mieć gotowy do użytku bagażnik rowerowy.

  Czym kierować się przy wyborze spodenek treningowych?

Wytrzymałość i niezawodność

Czym charakteryzują się bagażniki rowerowe Thule? Oczywiście odpornością na promieniowanie UV, zmiany temperatur, uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne. Oczywiście wszystkie materiały zostały zabezpieczone dodatkowo lakierem, dzięki czemu nie należy martwić się o korozję elementów metalowych lub matowienie i kruszenie komponentów z tworzyw sztucznych. Inwestując Thule, przeznaczacie środki na swoją satysfakcję przez wiele sezonów.


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *