kobieta korzysta z aplikacji do treningow

Najlepsze aplikacje do ćwiczeń w domu – TOP 10 aplikacji treningowych

Artykuł zaktualizowany


Aplikacje na telefon są bardzo pomocne podczas treningów w mieszkaniu, jak i na siłowni. Dostępnych jest kilka typów, więc czasem trudno wybrać najlepszą. Koniecznie sprawdź, z których programów warto korzystać!


Nowoczesne aplikacje na telefon do ćwiczeń w domu i na siłowni

Aplikacje do ćwiczeń pozwolą nam zachować regularność treningów, poza tym dzięki nim możemy na bieżąco śledzić postępy i drogę do celu. To dla wielu doskonała motywacja do działania! Poniżej znajdziesz apki idealne do aktywności uprawianej w domu:

1. Aplikacja Ćwiczenia na brzuch A6W – płaski brzuch w domu

Ta aplikacja to plan na 42 dni. Program A6W to Aerobiczna Szóstka Weidera. Na każdy dzień mamy zaplanowany trening, a „głos” trenera sprawia, że nie trzeba bez przerwy zerkać na ekran telefonu. Monitorujesz poza tym wagę i talię, a swój wynik możesz udostępnić na portalach społecznościowych.

aplikacja a6w

2. Workout Trainer: fitness coach

Ta aplikacja ma wersję audio, zdjęcia, a także instrukcje video. Co ważne możemy ćwiczyć każdą grupę mięśni. Dużym plusem jest to, że program posiada kilka poziomów trudności, mało tego dłuższe i krótsze treningi. Możesz zaplanować długoterminową aktywność, a także dzielić się swoimi wynikami ze znajomymi. Wersja płatna oferuje nam bardziej zaawansowane typy treningów i wsparcie profesjonalistów. Co istotne, wariant Pro uda się odtworzyć nie tylko na telefonie, ale i na komputerze.

aplikacja workout trainer

3. Aplikacja 7 minutowe ćwiczenia

W zestawie mamy 12 ćwiczeń, które wykonamy w zaledwie 7 minut. To trening obwodowy opierający się na zwiększonej intensywności. Dzięki niemu poprawisz kondycję oraz wytrzymałość. Przejrzysty interfejs apki działa zdecydowanie na plus.

aplikacja 7 minutowe cwiczenia

4. Endomondo

Wszystkie aplikacje do biegania oraz jazdy na rowerze spotykają się w tym miejscu. Endomondo jak na darmową wersję jest całkiem rozbudowana, bo pozwala śledzić wyniki i spalone kalorie, czy też pokonaną trasę. Można udostępniać swoje osiągnięcia innym za pośrednictwem kanałów social media, jak i korzystać z ich wyznaczonych szlaków. To bardzo lubiana aplikacja przez fanów aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Możesz trenować nawet wokół domu!

5. Aplikacja HIIT – trening interwałowy

To coś dla osób, które lubią mocne ćwiczenia. Choć istnieje opcja mniej męcząca nastawiona na umiarkowany wysiłek. Aplikacja ma kilka typów treningów, Tabata, medytacja, czy skakanie na skakance. Wbudowany harmonogram pozwala nam pilnować terminy ćwiczeń. 

hiit trening interwalowy aplikacja

6. Nike Training Club

Aplikacja stworzona przez modową markę Nike. Do wyboru jest kilkanaście planów. Na bieżąco kontrolujesz historię treningów oraz postępy. Co ważne ćwiczenia wykonują znane osoby nie tylko z dziedziny sportu, ale i celebryci. Trenuj w domu z gwiazdą!

nike training club aplikacja

7. Aplikacja Trening pośladków

To apka zdecydowanie dla pań, które chcą popracować nad wyglądem pośladków w domowym zaciszu. W programie mamy różnorodne ćwiczenia, dzięki temu trening szybko się nie nudzi.

aplikacja trening posladkow

8. Aplikacja Jefit

To uniwersalna aplikacja, która sprawdzi się podczas ćwiczeń w domu. Możemy dowolnie modyfikować plan i dopasowywać go do swoich potrzeb.
Ilość dostępnych statystyk robi wrażenie! Płatna wersja daje nam większy dostęp do treningów.

aplikacja jefit

9. Atlas ćwiczeń KFD.PL

Dzięki programowi dowiesz się, w jaki sposób poprawnie wykonywać ćwiczenia, otrzymasz mnóstwo praktycznych wskazówek. Do tego możesz korzystać z gotowych planów treningowych są to zdjęcia oraz filmiki. Dodatkowo zgłębisz wiedzę w zakresie suplementacji.

aplikacja kfd

 

Koniecznie przeczytaj  Czy warto kupić słuchawki Aftershokz - recenzja, opinia

10. Aplikacja GymRun

ta aplikacja idealnie sprawdzi się na siłowni, aczkolwiek również w domowych warunkach poradzi sobie świetnie. To dziennik treningów ze statystykami i pokaźną liczbą ćwiczeń. Co ważne można samodzielnie tworzyć plany, czy dodawać notatki.

aplikacja gymrun

Oceń ten artykuł!
[Ocena: Średnia: ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *