mezczyzna uzywa aplikacji do biegania w trakcie joggingu

Aplikacje do biegania – TOP 20 najlepszych i darmowych aplikacji dla biegaczy


Fani joggingu chętnie w trakcie tej aktywności korzystają ze specjalnych aplikacji dla biegaczy. Dzięki nim trening staje się efektywniejszy, poza tym udoskonalasz swoją technikę. Zobacz TOP 20 najlepszych aplikacji dla biegaczy w 2021 roku!


Aplikacje do biegania – którą wybrać?

Wybór aplikacji do biegania na telefon jest dość duży. Na swój smartfon możesz ściągnąć rozmaite aplikacje dla biegaczy, od tych bardzo podstawowych, po rozbudowane i wielopoziomowe apki do biegania. Wszystko zależy od Twojej sprawności, a także oczekiwań. Niektóre programy są całkowicie bezpłatne, inne natomiast wymagają uiszczenia pewnej opłaty, zazwyczaj gdy mowa o rodzaju pro. Poniżej znajdziesz TOP 20 najlepszych aplikacji dla biegaczy.

20 najlepszych aplikacji dla biegaczy

Aplikacjami do biegania posługują się nawet profesjonaliści, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z bieganiem proste aplikacje będą dla Ciebie świetną pomocą. Korzystanie z takiego programu pozwoli wyeliminować błędy, zmotywuje Cię do działania, poza tym umożliwi stałą kontrolę podstępów. Wszystkie poniżej przedstawione apki to całkowicie darmowe aplikacje do biegania. Z tym, że niektóre mają możliwość wykupienia bogatszej wersji Premium, które umożliwiają dostęp do znacznie większej ilości funkcji.

1. Bieganie dla początkujących

„Bieganie dla początkujących” to apka do biegania, która ma kilka planów treningowych – od prostych aż po bardzo zaawansowane. Zyskujemy dostęp do statystyki, a więc na bieżąco śledzisz swój progres. Plan na 15 dni jest darmowy, później niestety, musisz wykupić wersje „Premium”, aby odblokować dalsze tygodnie. Po pierwszy 15 dniach testów będziesz świadomy czy warto jest przedłużać plan na „Premium”. Minimalistyczny design i jedynie kilka podstawowych funkcji –  to główne cechy tej apki.

aplikacja bieganie dla poczatkujacych
Aplikacja do biegania – Bieganie dla początkujacych

 

Wiele osób uprawiających jogging chętnie dzieli się swoimi wynikami sportowymi z innymi. Dla nich idealne będą apki do biegania z możliwością połączenia z kanałami social media. Poniżej masz kilka takich programów do ściągnięcia na smartfon.

Plan biegowy w aplikacji „Bieganie dla początkujących” został podzielony na 4 poziomy trudności:

 • Program Początkujący – najprostszy dla początkujących biegaczy
 • Program Pośredni – dla średnio-zaawansowanych biegaczy
 • Program Zaawansowany – dla osób poważnie podchodzących do biegania
 • Program Biegacz – dla zawodowców

2. Sports Tracker

Sports Tracker to aplikacja dla biegaczy, która może pochwalić się dużą dokładnością śledzonego dystansu. Dzięki temu aplikacja przedstawia Twój wynik na mapie, dzięki funkcji GPS. Sports Tracker zadowoli zarówno biegaczy amatorów oraz profesjonalistów ze względu na mnogość funkcji. Dodatkową dużą zaletą jest to, że aplikacja jest darmowa.

aplikacja do biegania sports tracker
Aplikacja do biegania – Sports Tracker

 

Dzięki aplikacji Sports Tracker możesz śledzić swoje postępy dzięki aplikacji GPS oraz jednocześnie korzystać z map, które pomagają skutecznie planować treningi. Dodatkowo jest możliwość monitorowania wielu parametrów, takich jak spalone kalorie. średnia prędkość biegu czy nawet przewyższenie pokonane podczas biegu. Stałe monitorowanie tych parametrów pozwala śledzić postępy i planować dalszy trening.

Sports Tracker zapewnia również funkcje związane z mediami społecznościowymi. Dzięki temu możesz dzielić się swoimi osiągnięciami na swoim wallu i śledzić postępy swoich przyjaciół, którzy również je udostępniają. To doskonała motywacja do dalszego treningu i zdobywania nowych szczytów.

Jakie funkcje ma aplikacja Sports Tracker?

 • Monitoring postępów treningowych;
 • Stały nadzór nad rozwojem formy biegowej;
 • Dziennik treningowy służący do analizy postępów i planowania treningu;
 • Monitorowanie parametrów, takich jak średnia prędkość, spalone kalorie, tempo biegu czy przebyte przewyższenie terenu;
 • Wskazówki głosowe podczas wykonywanego treningu;
 • Możliwość dzielenia się postępami poprzez udostępnianie ich w mediach społecznościowych;

3. V Strava: Track Running Cycling and Swimming

Strava to wersja nie tylko dla biegaczy, ale również dla fanów innych dyscyplin. Tutaj oprócz możliwości łączenia z Facebook jest jeszcze dodatkowe udostępnianie na kanale Twitter. W programie zapisujesz trasy, swoje wyniki i cele. Dodatkowo podłączasz do aplikacji pulsometr. Rozbudowana odsłona jest dostępna po opłacie.

aplikacja do biegania strava
Aplikacja do biegania – Strava

Jakie funkcje posiada aplikacja Strava?

 • Dzielenie trasy na segmenty – samodzielne definiowane fragmentów trasy oraz dzielenie jej na segmenty to jedna z najbardziej docenianych funkcji aplikacji Strava. Podział na odcinki pozwala na monitorowanie postępów na poszczególnych fragmentach trasy, zarówno dla biegaczy jak i kolarzy.
 • Funkcja King of The Mountain – opisana funkcja King (lub Queen) of the Mountain pozwala na rywalizowanie pomiędzy użytkownikami aplikacji o najlepszy czas na poszczególnych trasach. Możliwość uzyskania tytułu dodatkowo motywuje do większego wysiłku i dlatego ta funkcja jest bardzo popularna.
 • Pomoc przy planowaniu trasy – dzięki funkcji Use Popularity, aplikacja Strava rozpoznaje najpopularniejsze trasy innych biegaczy i w razie potrzeby dostosowuje najlepszą możliwą trasę. Ta funkcja pomaga nam również unikać tras, które bywają zbyt ruchliwe lub z różnych powodów są uszkodzone czy niebezpieczne.
 • Strefy bezpieczeństwa – ta funkcja pozwala na wyznaczenie stref bezpieczeństwa, których nie chcemy udostępniać do śledzenia trasy. Nie oznacza to jednak, że nie będą one widoczne w statystykach co pozwala nam na pełne śledzenie naszych wyników. Zazwyczaj ukrywane są miejsca zamieszkania czy miejsca pracy użytkowników aplikacji.
 • Własny kalendarz treningów – kalendarz treningowy w Stravie ma bardzo przydatne zastosowanie w treningu biegackim. Pozwala ustalić długość trasy czy czas, który chcemy przebyć podczas określonego treningu.
 • Udostępnione API – dostęp do interfejsu programowania aplikacji pozwala na tworzenie własnych rozszerzeń aplikacji oraz wykorzystywania zgromadzonych w aplikacji danych w dowolny sposób.
 • Całkowity brak reklam – aplikacja Strava jest całkowicie wolna od irytujących reklam co pozwala w pełni cieszyć się funkcjami aplikacji.
  Wybieramy buty do biegania - czym kierować się przy zakupie?

4. adidas Running by Runtastic

Są dwie odsłony tej aplikacji : darmowa (dobra dla początkujących) i pro (skierowana do osób na poziomie zaawansowanym). Aplikacja ma zbliżone funkcje do wcześniej wymienionych propozycji, choć mamy dodatkowy atut w postaci synchronizacji z zegarkiem Polar.

aplikacja do biegania runtastic
Aplikacja do biegania – adidas Runtastic

 

Jakie funkcje ma aplikacja Runtastic?

 • Śledzenie dystansu, tempa oraz trasy biegowe czy rowerowej poprzez GPS;
 • Automatyczna pauza, która wstrzyma aktywność kiedy tylko się zatrzymasz;
 • Najważniejsze informacje dotyczące treningu mogą być przekazywane za pomocą komend głosowych;
 • Śledzenie na żywo oraz możliwy doping znajomych w trakcie treningu;
 • Możliwość puszczania swoich ulubionych piosenek w aplikacji;
 • Aplikacja daje możliwość utworzenia grup w której można śledzić swoje wyniki i nawzajem się dopingować;
 • Ranking znajomych wprowadza nutkę rywalizacji w efektach treningu;
 • Aplikacja wprowadza system wyzwań, które pozwalają zwiększyć motywację i efekty treningu.

5. VI Running To Lose Weight

VI Running To Lose Weight to aplikacja ze sprecyzowanymi celami. Są tu wszystkie niezbędne parametry i informacje o trasie. Do dyspozycji mamy 4 plany treningowe: interwały, początkujący biegacz, 5 i 10 kilometrów.

aplikacja do biegania running to lose weight
Aplikacja do biegania – VI Running To Lose Weight

 

Na swój smartfon możesz pobrać aplikacje stworzoną przez sportowe marki produkujące odzież i akcesoria do różnych aktywności fizycznych. Firmy bazują na wieloletnim doświadczeniu oraz wiedzy specjalistów.

Jakie funkcje ma aplikacj VI Running to Lose Weight?

 • Mapa śledzi Twoje trasy biegowe;
 • Postęp treningu jest śledzony automatycznie;
 • Aplikacja śledzi w czasie rzeczywistym spalone kalorie, dystans, czas i tempo biegu;
 • Oblicza całkowity dystans biegu i średnie tempo;
 • W aplikacji możesz śledzić trend wzrostu lub spadku masy ciała na wykresie;
 • Możliwość ustawienia przypomnień o treningu;
 • Mapowanie spaceru;
 • Trener głosowy w aplikacji przyspiesza trening i prowadzi Cię przez każdy trening;
 • informacje głosowe o postępach treningu – odległość, prędkość, kalorie oraz inne;
 • Udostępniaj swoje osiągnięcia i trasy biegowe na kontach w mediach społecznościowych;
 • Aplikacja zapewnia wiele WSKAZÓWEK dotyczących spalania tłuszczu, utraty wagi oraz zbilansowanej diety.

Dodatkowe funkcje muzyczne w aplikacji VI Running to Lose Weight

 • Obsługuje wszystkie rodzaje aplikacji muzycznych;
 • Odtwarza ulubione utwory z własnych list odtwarzania;
 • Umożliwia przełączanie utworów podczas ćwiczeń w dowolnym momencie.

6. Nike + Run Club

Nike + Run Club to „dziecko” marki Nike. W tej aplikacji do biegania na smartfona znajdziemy przejrzysty interfejs z rozbudowanymi funkcjami, między innymi z dostępem do portali społecznościowych. Ogromnym plusem jest player muzyczny oraz wygodna nawigacja. Program przygotowali fachowcy współpracując z profesjonalnymi biegaczami, czyli specami w tej dziedzinie.

aplikacja do biegania nike run club
Aplikacja do biegania – Nike + Run Club

W sieci mamy także aplikacje dla biegaczy o bardzo zaawansowanych opcjach. Dzięki temu nadają się one nie tylko do joggingu, ale również do innych dyscyplin sportowych polegających na przemieszczaniu się. Z racji tego będziemy mogli z tego programu korzystać w wielu sytuacjach.

Jakie funkcje ma aplikacja Nike + Run Club?

 • Aplikacja idealnie sprawdzi się łączona z urządzeniami obsługującymi Android Wear OS na nadgarstku biegacza. Pozwala to na wyświetlanie wszystkich szczegółów bieżącego biegu, takie jak dystans, tempo, czas trwania i tętno (na urządzeniach z obsługą tętna) podczas biegu. Dodatkowo wszystkie z nich zostaną zapisane do późniejszej analizy.
 • Aplikacja na bieżąco śledzi i zapisuje wyniki treningów a w tym tempo, dystans, trasę GPS, wysokość oraz tętno.
 • Dzięki aplikacji możesz otrzymać wskazówki głosowe oraz dodatkową motywację od największych sportowców świata powiązanych z marką Nike.
 • Interwały to świetny sposób na pomoc biegaczom w poprawie siły, szybkości i wytrzymałości. Dzięki aplikacji będziesz dokładnie wiedział kiedy je rozpocząć a kiedy zakończyć aby osiągnąć optymalny efekt.
 • Dołącz do globalnej społeczności biegaczy Nike w cotygodniowych i miesięcznych wyzwaniach dystansowych lub stwórz wyzwanie i zaproś znajomych. Osiągaj cele, zdobywaj osiągnięcia i pokonuj dystans z wyzwania.
 • Niezależnie od tego, czy chcesz zacząć, poprawić kondycję, czy przygotować się do wyścigu. Aplikacja przygotuje dla Ciebie plany adaptacyjne uwzględniające Twoje cele i poziom sprawności.
 • Zdobywaj odznaki za kamienie milowe i trofea za pobijanie rekordów osobistych, takich jak najszybszy bieg na 5 km lub najdłuższy bieg.
 • Z łatwością porównuj i rywalizuj ze znajomymi na tablicy wyników na odległość.
 • Pobierz motywujące okrzyki dźwiękowe od znajomych i wysyłaj im wsparcie własnym okrzykiem.
 • Personalizuj wpisy dotyczące aktywności, dodając zdjęcia, statystyki i naklejki oraz dostosowuj, kto je widzi, od wszystkich po tylko bliskich przyjaciół.
  Pogoda nie rozpieszcza? Biegaj w domu!

7. Navime Sports Tracker

W jednym miejscu mamy tutaj trasy, wyniki i pomiar naszych parametrów. Dodatkowo istnieje możliwość połączenia aplikacji z pulsometrami ANT+, czy Bluetooth. Ogromnym atutem są dostarczane nam informacje o pogodzie. Navime Sports Tracker zmienia telefon w bardzo poręczny rejestrator treningów, który docenią zarówno amatorzy jak i zawodowcy. Dzięki aplikacji możesz nagrywać trasy wycieczek, treningów oraz innych rodzajów aktywności w bardzo prosty sposób.

Navime Sports Tracker ma wbudowaną funkcję importu danych z Endomondo oraz Garmin Connect. To bardzo przydatna funkcja, jeżeli chcemy zmienić aplikację na nowa. Wszystkie dane zostaną zapisane na www.navime.pl.

aplikacja do biegania navime sports tracker
Navime Sports Tracker

 

Jakie funkcje ma aplikacja Navime Sport Tracker?

 • Aplikacja umożliwia zapisywanie wszystkich tras wraz z podziałem na różne aktywności fizyczne;
 • Podczas treningu dostępne są zaawansowane statystyki dotyczące przeprowadzanego treningu;
 • Wbudowana funkcja obsługi pulsometrów ANT+ oraz Bluetooth Smart;
 • Wszystkie trasy są zapisywane i przesyłane do navime.pl;
 • Pełna kontrolna nad wyświetlanymi statystyki i możliwość ich personalizacji;
 • Zbiorcze statystyki prezentowane są w dzienniku treningowym. Liczne filtry umożliwiają jego personalizację;
 • Aplikacja umożliwia korzystania z asystenta głosowego treningu, który wspiera nasz trening;
 • Statystyki spalonych kalorii, wykresy prędkości oraz wysokości oraz wiele innych;
 • Import dotychczasowych aktywności z serwisów Endomondo oraz Garmin Connect;
 • Dostęp do podglądu międzyczasów poszczególnych kilometrów trasy w zależności od potrzeb;
 • Miesięczne oraz tygodniowe zestawienia aktywności oraz szerokie statystyki;
 • W aplikacji dostępna jest prognoza pogody na kilka najbliższych dni.

8. RunKeeper

Ta aplikacja dla biegaczy monitoruje szereg danych, między innymi ilość spalonych kalorii, dystans i prędkość. Mamy rejestrację trasy oraz głosowe wskazówki trenera. Po zalogowaniu na portal sprawdzasz na bieżąco realizacje swoich celów treningowych.

aplikacja do biegania runkeeper
Aplikacja do biegania – Runkeeper

 

Jakie funkcje ma aplikacja RunKeeper?

 • Dostęp do szczegółowych statystyk – tempa biegu, przebytego dystansu, czasu biegu oraz wielu innych;
 • Dzięki podpowiedziom głosowym możesz otrzymywać statystyki, informacje o postępach i wskazówki podczas treningu prosto do Twoich uszu;
 • Jeżeli chcesz podzielić się zdjęciem podczas ćwiczeń to dzięki aplikacji bez problemu to zrobisz i udostępnisz w mediach społecznościowych;
 • Dostęp do monitoringu historii aktywności oraz postępów treningu;
 • Jeżeli pobijesz swój życiowy rekord lub cel to aplikacja od razu Ciebie o tym poinformuje;
 • Możliwość porównywania dotychczasowych wyników z założonymi celami treningowymi;
 • Dzięki szczegółowemu planowi ćwiczeń możesz podążać za nim aż do osiągnięcia wyznaczonych sobie celów;
 • W aplikacji możesz zapamiętać swoją aktywność i odtworzyć ją ponownie na kolejnym treningu;
 • Postuj o swoich ćwiczeniach, planach i wynikach na portalach społecznościowych – Facebooku lub Twitterze;
 • Możliwość udostępniania swojej trasy na żywo znajomym (wymagana wersja Premium);
 • Możliwość sparowania aplikacji z 70 innym aplikacjami, które pozwolą na wzniesienie treningów na nowy poziom.

9. Running Distance Tracker

Wyróżnia ją to, że pokazuje najdokładniejsze dane GPS ze wszystkich dostępnych aplikacji. Co więcej program zużywa mało baterii, a to z pewnością daje jeszcze większą przewagę nad konkurencją, podobnie, jak ciemne tło, które doskonale sprawdza się nocą.

aplikacja do biegania running distance marker
Aplikacja „Running Distance Tracker”

 

Jakie funkcje ma aplikacja Running Distance Tracker?

 • Bardzo dokładne śledzenie przebytej odległości oraz czasy biegu;
 • Śledzenie średniego i aktualnego tempa biegu;
 • GPS z mapami i trasami biegowymi;
 • Licznik spalonych kalorii podczas biegu;
 • Informacje głosowe informujące o postępach podczas biegu. Możliwość dostosowania odległości i czasu do komunikatów głosowych;
 • Uruchom dziennik: uruchom śledzenie historii ze średnimi miesięcznymi;
 • Dostęp do odtwarzacza muzyki.

10. MapMyRide

Natomiast ta aplikacja dla biegaczy oprócz podstawowych funkcji przydatnych podczas joggingu ma również moduł diety. Dzięki temu kontrolujemy cały proces, od ćwiczeń, po odżywianie. Poza tym możesz obliczyć swój dzienny bilans, czy rejestrować ilość posiłków.

mapmyride aplikacja do biegania
Apka do biegania „MapMyRide”

 

Jakie funkcje ma aplikacja Map My Ride?

 • W aplikacji możesz śledzić 600 różnorodnych aktywności a między innymi – bieganie, jazdę na rowerze, trening na siłowni oraz wiele, wiele innych;
 • Dzięki wskazówkom dźwiękowym możesz otrzymywać wskazówki treningowe w trakcie jego wykonywania dotyczące statystyk biegowych;
 • W aplikacji istnieje możliwość tworzenia i udostępniania swoich ulubionych tras biegowych;
 • Możliwość połączenia się ze znajomymi oraz nawet ze znanymi sportowcami aby śledzić ich postępy i uzyskać dodatkową motywację;
 • Aplikacja pozwala na udostępnianie wyników treningowych w mediach społecznościowych;
 • System wyzwań, która pozwala zdobywać nagrody za osiągane wyniki;
 • Udostępniaj swoją obecną lokalizację w trakcie treningu w czasie rzeczywistym;
 • Spersonalizowane plany treningowe które pomogą Ci osiągnąć założone cele treningowe.

11. Jogging dla utraty wagi

To bezpłatna aplikacja przeznaczona dla osób, które chcą stracić zbędne kilogramy. Dzięki niej nie tylko wysmuklisz sylwetkę, ale i ją wyrzeźbisz. Dodatkowo poprawiasz swoją sprawność fizyczną, a poprzez to pozytywnie wpłyniesz na serce oraz na układ oddechowy.

Jakie funkcje ma aplikacja Jogging dla utraty wagi?

 • śledzisz – dystanse, spalone kalorie oraz pokonane kroki
 • planujesz trasy biegowe
 • zyskujesz praktyczne lekcje biegania, dzięki którym szlifujesz swoją technikę
 • tworzysz 28-dniowy plan treningowy
 • słuchasz sugestii trenera.

aplikacja bieganie do utraty wagi

12. Bieganie licznik kalorii

Ta aplikacja biegowa jest całkowicie darmowa. Panel jest bardzo intuicyjny, więc obsługa staje się banalnie prosta. Nie jest to rozbudowana wersja i nie znajdziemy tu mnóstwa funkcji, dlatego że bazuje ona przede wszystkim na liczniku kalorii.

  Szybki marsz - jakie daje efekty? Na bieżni i pod górę

Jakie funkcje ma aplikacja Bieganie licznik kalorii?

 • licznik kalorii w czasie rzeczywistym
 • pokazuje – dystans, czas, spalone kalorie i tempo biegu.

bieganie licznik kalorii aplikacja

13. Bieganie fitness tracker – bieganie fitness i kalorie tracker

To darmowa aplikacja dająca nam szerokie spektrum możliwości. Wyróżnia ją prosty interfejs i masa funkcji.

Jakie funkcje ma aplikacja Bieganie fitness tracker – bieganie fitness i kalorie tracker?

 • zapisuje wszystkie działania
 • posiada licznik – kalorii, tempa, trasy, a także czasu
 • posiada mapy google
 • mamy możliwość konfigurować wyświetlacz i dopasowywać go do swoich potrzeb
 • możemy przełączać między jednostkami metrycznymi oraz imperialnymi
 • eksportuj GPX i KML swoich działań.

bieganie fitness tracker

14. Festiwal Biegów – Bieganie 365

To nietypowa aplikacja, bowiem jest to portal dla fanów biegania. Znajdziemy tutaj najnowsze informacje, kalendarz imprez, jak i wiadomości na temat Festiwalu Biegów. Dodatkowo mamy plany treningowe, porady dietetyczne, a także klipy wideo oraz zdjęcia. Bonusem są konkursy z nagrodami.

festiwal biegow aplikacja

15. GStep: Krokomierz, bieganie

Ta aplikacja jest doskonałą opcją dla osób, które pracują nad swoją kondycją i lubią monitorować bieg, spacer i jazdę na rowerze na bieżąco.

Jakie funkcje ma aplikacja GStep: Krokomierz, bieganie?

 • dzienny licznik kroków
 • system śledzenia sprawności fizycznej – tempo, trasa, czas
 • kalkulator kalorii
 • przypomnienie o nawodnieniu organizmu
 • analiza i zapisywanie historii aktywności fizycznych
 • dzielenie się wynikami na kanałach social media
 • synchronizacja danych
 • medale otrzymywane za pokonywanie swoich celów.

gstep aplikacja do biegania

16. Relive: Bieg, jazda, wędrówka

Ta darmowa aplikacja jest idealna dla fanów wypraw. Mogą z niej korzystać biegacze, rowerzyści, narciarze i inne osoby, które kochają górską aktywność fizyczną.

Jakie funkcje ma aplikacja Relive: Bieg, jazda, wędrówka?

 • tworzysz filmowe historie 3D
 • monitorujesz swoją aktywność z GPS
 • możesz połączyć z innymi aplikacjami, między innymi z Endomondo i Suunto
 • masz możliwość dokupić dodatkowe możliwości w wersji premium.

aplikacja do biegania relieve

17. Kalkulator biegowy

Ta aplikacja biegowa daje nam możliwość dokładnej analizy swoich wyników sportowych. Korzystasz za darmo, aczkolwiek istnieje szansa wykupienia typu rozszerzonego, a więc premium.

Jakie funkcje ma aplikacja Kalkulator biegowy?

 • przelicznik tempa oraz prędkości
 • przewidywanie czasów zawodników
 • kalkulator kadencji oraz długości kroków
 • obliczanie spalonych kalorii
 • obliczanie BMI
 • analizę rekordów.

Możesz korzystać z bezpłatnej opcji, albo wykupić premium o dużo większej funkcjonalności, bo mamy, między innymi możliwość edytowania i usuwania typów biegów, dodawania pułapu tlenowego, i używania zaawansowanego algorytmu rozpadu węglowodanów, tłuszczy oraz białek. Opcje są naprawdę spore!

kalkulator biegowy

18. Caynax Bieganie, Spacer, Jazda

To aplikacja made in Poland, wszystkie opcje są zupełnie darmowe. Możesz z niej korzystać nie tylko w czasie biegu, ale również w trakcie jazdy na rowerze, czy na rolkach, a nawet podczas uprawiania innych sportów.

Jakie funkcje ma aplikacja Caynax Bieganie, Spacer, Jazda?

 • aplikacja korzysta z GPS
 • umożliwia śledzenie postępów na mapie na żywo
 • pozwala na zastosowanie auto pauzy
 • monitoring statystyk treningów
 • daje przegląd historii
 • umożliwia samodzielne ustawienie celów treningowych
 • obsługa pulsometrów Bluetooth
 • dzielenie się wynikami na portalach społecznościowych.

caynex

19. MapMyRun

To aplikacja, która sprawdzi się zarówno w przypadku osób posiadających doświadczenie w bieganiu, jak i tych, które dopiero rozpoczynają przygodę z tym rodzajem aktywności. Pozwala na uzyskanie zaawansowanych wskaźników i statystyk, łączy się z wieloma innymi urządzeniami oraz daje nam możliwość otrzymywania dźwiękowych wskazówek w czasie biegu. Nie bez znaczenia jest również fakt, że aplikacja ta jest dostępna za darmo na rok. Ciekawostką jest również fakt, że pozwala na rywalizację z innymi użytkownikami, dzięki czemu pozytywnie wpływa na poziom motywacji użytkownika.

20. RunGo

RunGo jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą skupić się na biegu zamiast na planowaniu i analizowaniu trasy. Dzięki głosowym powiadomieniom, które otrzymujesz w trakcie biegu możesz wybrać się na trening w mieście, w którym jesteś po raz pierwszy bez obaw, że nie trafisz do miejsca docelowego. To jednak nie jedyna zaleta aplikacji RunGo. Wśród nich wymienić należy również dostęp do 500 000 wyznaczonych tras jak i możliwość dodania własnej. Użytkownicy doceniają fakt, że aplikacja działa bez zarzutu, jest prosta i intuicyjna w obsłudze.

One thought on “Aplikacje do biegania – TOP 20 najlepszych i darmowych aplikacji dla biegaczy

 1. Będzie co testować 🙂 Mam nadzieję, że któraś z tych propozycji przypadnie mi do gustu. Widzę, że niektóre z nich zdążyłem już potestować, ale nie byłem zadowolony, więc poszukiwania idealnej apki do biegania trwają 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *