kroplowki witaminowe3

Kroplówki witaminowe – czy suplementacja dożylna jest warta swej ceny?


Przyjęło się, że suplementacja za pomocą kroplówek witaminowych to rozwiązanie dla najbogatszych. Rzeczywiście, ich cena jest zwykle kilkukrotnie wyższa od ceny tradycyjnych suplementów diety. Nie zmienia to jednak faktu, że kroplówki witaminowe cieszą się coraz większą popularnością, a z roku na rok rośnie liczba ich zwolenników. W czym tkwi sukces tej metody? Czy kroplówki witaminowe są warte swojej ceny? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule!


Kroplówki witaminowe to pełna biodostępność podawanych związków odżywczych

O ograniczonej skuteczności tradycyjnej suplementacji przekonał się każdy, kto był kiedykolwiek zmuszony walczyć ze znacznymi niedoborami. Zdarzyło Ci się miesiącami wychodzić z niedokrwistości wywołanej niedoborem żelaza lub witaminy B12? A może pomimo kilkumiesięcznej suplementacji witaminy D, jej poziom w Twojej krwi nawet nie drgnął? Nic w tym dziwnego! Badania wskazują, że doustne suplementy diety wchłaniane są w zaledwie 30-40%. A gdyby tak ominąć ograniczenia wynikające z budowy i funkcjonowania układu pokarmowego? Okazuje się, że jest to banalnie proste!

Kroplówki witaminowe umożliwiają podanie związków odżywczych bezpośrednio do naczynia krwionośnego. To właśnie dzięki temu rozwiązaniu, biodostępność witamin i minerałów wzrasta do 100%. Oznacza to, że wszystkie przyjęte substancje są w pełni wykorzystywane przez organizm. W ciągu zaledwie kilku minut są one rozdysponowane wraz z krwią do wszystkich tkanek i komórek ciała, wywierając głębokie działanie profilaktyczne lub lecznicze. O skuteczności kroplówek witaminowych świadczą przede wszystkim pozytywne opinie osób, które korzystają z tej metody. Pacjenci klinik witaminowych zwykle twierdzą, że pierwsze efekty suplementacji dożylnej odczuwalne są już w dniu podania kroplówek!

Kroplówki witaminowe to rozwiązanie dla każdego

Choć wydaje się, że koszt suplementacji dożylnej jest niewspółmiernie wysoki, okazuje się, że jest porównywalny do kompleksowej suplementacji doustnej. Skład kroplówek witaminowych można dowolnie modyfikować, co pozwala na dopasowanie suplementacji do potrzeb organizmu pacjenta. Właśnie dlatego za pomocą kroplówek witaminowych można szybko uzupełnić nawet złożone niedobory witamin i minerałów. Często okazuje się, że osiągnięcie tych samych efektów wymagałoby zakupu kilku różnych suplementów diety przez okres kilku miesięcy.

  Polacy za mało się pocą!

kroplowki witaminowe1

Kiedy skorzystanie z kroplówek witaminowych ma największy sens? Choć tę metodę można potraktować jako dobrą profilaktykę prozdrowotną, szczególnie dobrze sprawdza się ona u osób narażonych na niedobory związków odżywczych. Zalicza się do nich przede wszystkim osoby, które:

  • prowadzą źle zbilansowaną dietę eliminacyjną;
  • uprawiają zawodowo sport lub pracują ciężko fizycznie;
  • zmagają się z zespołem złego wchłaniania;
  • walczą z ostrym lub przewlekłym zakażeniem przewodu pokarmowego;
  • chorują przewlekle lub są w okresie rekonwalescencji;
  • często sięgają po używki, takie jak kawa, alkohol czy papierosy.

Kroplówki witaminowe u KacDoktora? Zaufaj najlepszym!

KacDoktor to warszawska firma, która kojarzona jest głównie z wykonywaniem odtrucia alkoholowego i wszywaniem esperalu. Warto jednak podkreślić, że jej pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie także w zakresie suplementacji dożylnej. Jest to grupa wysoko wykwalifikowanych lekarzy i ratowników medycznych, którzy oferują bezpieczną podaż kroplówek witaminowych w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Korzystając z usług KacDoktora, zyskujesz pewność, że Twoje zdrowie i samopoczucie jest w najlepszych rękach.

Zyskujesz również komfort, ponieważ KacDoktor umożliwia skorzystanie z usługi podaży kroplówek witaminowych z dojazdem do domu pacjenta. Wystarczy skontaktować się z firmą telefonicznie lub za pośrednictwem formularza internetowego, a specjalista od suplementacji przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres już w 45 minut. Co więcej, możliwość wizyty w Twoim domu czy biurze dostępna jest całodobowo, w każdy dzień tygodnia!

W temacie zdrowie nie ma miejsca na kompromisy! Skorzystaj z kroplówek witaminowych i poznaj ogromny potencjał suplementacji dożylnej!

Dodaj komentarz