nauka kitesurfingu

Nauka kitesurfingu – jak to wygląda?


Kitesurfing, często opisywany jako surfing z latawcem to bardzo emocjonujący i zyskujący coraz większą popularność sport wodny. Dzięki szkole Surf People możemy odbyć podstawowy kurs tej ekscytującej dyscypliny pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów.


  • Kitesurfing nauka i szkolenie dla początkujących
  • Surf People – profesjonalna nauka kitesurfingu
  • Kitesurfing na Helu – nauka w doskonałych warunkach

Kursy kitesurfingu z ekipą Surf People to świetny wybór dla osób lubiących aktywnie spędzać czas.

Kitesurfing nauka i szkolenie dla początkujących

Kurs kite dla osób początkujących podzielony jest na cztery etapy. Każdy etap kitesurfing nauka trwa około 5h szkoleniowych. Trzeba pamiętać, że podany czas jest jedynie przybliżony – liczba godzin potrzebnych do opanowania każdego elementu na danym etapie różni się w zależności od predyspozycji danego kursanta.

Jeśli dopiero zaczynasz naukę kitesurfingu i pragniesz poczuć wielką frajdę, którą zapewnia ten wspaniały sport, wybierz indywidualny kurs 8-godzinny lub 12-godzinny kurs grupowy. Jest to średni czas szkolenia, którego potrzebują kursanci, by opanować pływanie na desce w obu kierunkach i uzyskać pełną samodzielność na wodzie.

Surf People – profesjonalna nauka kitesurfingu

Nauka podstaw w przypadku kitesurfingu wcale nie musi trwać długo – wystarczy zaledwie kilka dni szkolenia, by skutecznie opanować najważniejsze zasady. Jest to możliwe, jeśli znajdziemy się pod opieką kompetentnych osób. Dlatego też ekipa Surf People składa się z najlepszych instruktorów, którzy posiadają bardzo dużą wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Instruktorom bardzo zależy, by kitesurfing stał się niezapomnianą i ekscytującą przygodą dla wszystkich kursantów decydujących się na szkolenie.

Surf People dba także o najwyższej jakości sprzęt dla wszystkich uczestników. W końcu oferowany kurs ma zapewnić jak najlepsze możliwe warunki do uprawiania tego sportu. W związku z tym co roku wymieniane jest wyposażenie, z którego korzystają kursanci. Profesjonalne pianki, kaski, deski i kamizelki asekuracyjne pozwalają swobodnie zdobywać nowe umiejętności, zapewniając jednocześnie maksymalne bezpieczeństwo. Dobry instruktor wie, że do uprawiania kitesurfingu niezbędny jest jakościowy sprzęt.

  Zioła działające fotouczulająco - co trzeba wiedzieć?

Kitesurfing na Helu – nauka w doskonałych warunkach

Kitesurfing na Helu z Surf People to połączenie frajdy, cennej wiedzy i ważnych wskazówek, pozwalających kursantom szlifować nabywane umiejętności. W trakcie lekcji korzysta się z bezprzewodowych intercomów, dzięki którym komunikacja pomiędzy kursantem a instruktorem jest znacznie łatwiejsza. Szkolenia odbywają się w bezpiecznym miejscu z piaszczystym dnem i wydzieloną, dużą strefą dla kitesurferów. Dbanie o zadowolenie i bezpieczeństwo kursantów to podstawa. W przypadku takiej dyscypliny jak kitesurfing, cena za kurs zależy od tego, na jaki pakiet się zdecydujesz. Im więcej godzin wykupisz, tym niższy koszt szkolenia.

Jeśli szukasz pozytywnych emocji i chcesz poznać podstawy kitesurfingu, to z ekipą Surf People odbędziesz kurs kitesurfingu na najwyższym poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *