medale i puchar

Medale na zamówienie – gdzie, za ile, dla kogo?


Niby sport to zdrowie, a jego uprawianie powinno być przede wszystkim źródłem przyjemności. Nie ma jednak się co oszukiwać – w większości, sportowcy rywalizują o splendor oraz nagrody. A przy okazji – również o ładne trofea.


Czy to medale okolicznościowe czy puchary, estetycznie wykonane trofeum sportowe będzie świetną pamiątką z zawodów. Organizując wydarzenie sportowe warto więc zadbać o to, aby nagrody, które trafią do zwycięzców po jego zakończeniu rzeczywiście się wyróżniały. Tylko jak to osiągnąć?

Medale na zamówienie

Nie chodzi tu tylko i wyłącznie o jakość wykonania. To, że trofea sportowe muszą być wykonane z wysokiej klasy materiałów to jedno. Warto zadbać przede wszystkim o ich personalizację. Gdyż dziś, medale okolicznościowe można bez większych problemów kupić w wielu miejscach. Jednak jeżeli zależy Ci na indywidualizacji nagród dla uczestników wydarzenia, warto zainteresować się ofertami od firm, które medale produkują. Przykładem takiej firmy jest działająca od wielu lat na rynku warszawskim firma Mako Design. Ten producent medali produkuje i projektuje medale na zamówienie.

Koniecznie przeczytaj  Zastanawiasz się, jaki sprzęt sportowy kupić do domu? Zobacz, jakie masz opcje!

Medale sportowe – co warto na nich zawrzeć?

Najlepiej byłoby oczywiście zawrzeć na pucharze dane zwycięzców, ale jest to trudne. Dopiero po zakończeniu imprezy będzie przecież wiadomo, kto zwyciężył, a kto zajął kolejne miejsca na podium. Jednak jeżeli zależy nam na indywidualizacji pucharów, warto zadbać choćby o takie elementy jak:

  • Nawiązanie do dyscypliny imprezy (np. Piłkarska, pływacka itp)
  • Nawiązanie do daty
  • Nawiązanie do miasta

i inne treści, które wyróżniają dane wydarzenie spośród innych.

Wybierając trofea sportowe można przecież wybrać medale, które zawierają na sobie jakieś treści powiązane tematycznie z daną konkurencją. Na pewno taki puchar lub medal będzie lepszą pamiątką z zawodów.

medal okolicznosciowy
Źródło – pixabay.com

Kiedy warto kupić medale na zamówienie?

Nie ma tu najmniejszego znaczenia ranga imprezy. Czy to amatorski turniej czy też zmagania profesjonalnych sportowców, warto zadbać o to, aby oprawa imprezy wyglądała w sposób maksymalnie profesjonalny. I to dotyczy również nagród dla uczestników.

Poza tym, nie ma co się oszukiwać. Estetycznie wykonane trofea sportowe podnoszą rangę imprezy. Szczególnie wtedy, gdy posiadają indywidualne wykończenie, dopasowane tematycznie do wydarzenia. Warto więc nad tym się zastanowić, poszukując atrakcyjnych nagród dla uczestników danego eventu.

Koniecznie przeczytaj  Jak dobrać bieliznę termoaktywna?

Czy warto teraz zamawiać medale okolicznościowe?

Aktualna sytuacja jest mało ciekawa – różne, wcześniej zaplanowane wydarzenia chwilowo się nie odbywają. Nie oznacza to jednak, że należy całkiem zrezygnować z tego rodzaju zakupów. Medale okolicznościowe nie są przeznaczone tylko dla sportowców. Jest przecież cały szereg wydarzeń, z okazji których można wręczyć tego rodzaju trofeum.

A może szukasz pomysłu na ciekawy prezent? Warto sprawdzić, co zaoferować mogą firmy, które produkują medale na zamówienie. Może to jest jakiś sposób na oryginalny podarunek? Warto również nad tym się zastanowić!

medale
Źródło – pixabay.com

Sklep z medalami w Warszawie

Chcesz kupić medale okolicznościowe w Warszawie? Jednym z największych producentów tego rodzaju wyborów jest firma Mako Design. Firma od lat działa na ogólnopolskim rynku i ma za sobą tysiące najróżniejszych realizacji medali na zamówienie.

Specjaliści Mako Design projektują medale i trofea sportowe na zamówienie. Możliwe jest zamówienie indywidualnych wzorów, dopasowanych do konkretnego wydarzenia – czy to do wydarzenia sportowego czy też innego rodzaju akcji.

Koniecznie przeczytaj  Jakie są dobre buty na trening?

Ile kosztują medale okolicznościowe w Warszawie? Wybierając trofea sportowe prosto od Mako Design, producenta medali z Warszawy, możesz liczyć na znacznie lepsze kwoty niż w przypadku zakupów pośredników. Nie musisz płacić marży kolejnym firmom przekazującym towar między sobą.

Dodatkowa kwestia to możliwość doboru indywidualnego wzoru. Zamawiając trofea sportowe u takiego producenta zyskujesz pewność, że będzie to rzeczywiście dobrze wykonane. Tego rodzaju firmy produkują całość od podstaw, więc mają wpływ na jakość samego medalu. A sposób w jaki wykonane jest takie trofeum, w szczególności jakość materiałów, ma ogromny wpływ na jego postrzeganie przez osoby otrzymujące.

Oceń ten artykuł!
[Ocena: Średnia: ]

One thought on “Medale na zamówienie – gdzie, za ile, dla kogo?

  1. Najlepsze puchary i medale mają w sklepie Tryumf. Zawsze tam zamawiam nagrody na turnieje piłkarskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *