piperinox

Piperinox – czy faktycznie warto? Efekty, skład i cena


Piperinox jest dostępny na polskim rynku od 2018 roku. Od dłuższego czasu widuje reklamy Piperinoxu, więc postanowiłem przyjrzeć się temu suplementowi troche bliżej. Zazwyczaj wybór odpowiedniego środka jest bardzo trudny, gdyż na polskim rynku istnieje wiele produktów odchudzających i wybranie jednego z nich jest trudne a w szczególności dla osób nie mających doświadczenia w tej materii.


Powodem recenzji są również sprzeczne opinie w internecie, gdyż produkt zbiera równie wiele pozytywnych opinii co tych negatywnych. Jednocześnie mam na uwadze, że znaczna większość ludzi liczy na szybkie efekty stosowanie tego rodzaju tabletek, bez jednoczesnego zastosowania treningu  i diety. Należy pamiętać, że tego typu suplementy jedynie wspierają odchudzanie, ale nie są jej głównym katalizatorem, którym jest zarówno dieta jak i odpowiednio dobrany wysiłek fizyczny.

W tym artykule postaram się przybliżyć Piperinox tym wszystkim osobom, które jeszcze nie zdecydował się na jego zakup. Postaram się jak najbardziej szczegółowo opisać wszystkie właściwości Piperinoxu, jego skład oraz wszystkie inne ważne informacje, które mogą pomóc Wam zdecydować o jego zakupie.

Piperinox – jak działają te tabletki na odchudzanie?

Podstawowym składnikiem występujacym w tych tabletkach jest piperyna. Według badań wpływa ona na ograniczenie apetytu oraz znacząco zmniejsza ewentualny efekty jo-jo, który jest często spotykany po kuracjach odchudzającym. Dzięku temu spalanie tłuszczu jest znacznie łatwiejsze i ułatwia zrzucenie nadprogramowych kilogramów.

Tabletki odchudzające Piperinox zawierają specjalnie modyfikowaną piperynę Bioperine, która w odróżnieniu od zwykłej piperyny jest pozbawiona zbędnych związków chemicznych, które zmniejszają jej jakość i użyteczność podczas terapii odchudzającej.

Dzięki temu otrzymujemy czysty ekstrakt piperyny, który jest błyskawicznie wchłaniany do organizmu i niemal od razu możemy cieszyć się z jej właściwości, co ułatwi nam zrzucenie zbędnych kilogramów tłuszczu.

Oprócz samych efektów działania piperyny, tabletki Piperinox posiadają znacznie więcej właściwości ukrytych w jego składzie, które wszystkie ukierunkowane są na wielopłaszczyznowe spalanie tłuszczu. Wszystkie z nich są szeroko znane, naturalne i stosowane w innych popularnych suplementach diety wspomagających odchudzanie. Pełny skład Piperinoxu opiszemy w dalszej części artykułu.

Piperinox zgodnie z tym co możemy przeczytać na stronie producenta, posiada również kilka innych bardzo praktycznych właściwości. A są to między innymi:

 • Spowalnia wchłanianie tłuszczy i węglowodanów z układu pokarmowego. To dodatkowo pomaga przy stosowaniu diety odchudzającej.
 • Kontrolowanie poziomu cukru we krwi i dzięki temu możemy zachować jego stały poziom we krwi. To między innymi wpływa na utrzymanie stałego poziomu energii.
 • Poprawa odporności organizmu.
 • Usuwanie złogów jelitowych oraz toksyn nagromadzonych w organizmie.
  Czy warto stosować suplementy przedtreningowe?

Pomimo wielu pozytywnych właściwości Piperinoxu koniecznie trzeba pamiętać, że bez odpowiedniej diety i wysiłku fizycznego może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Jego stosowanie powinno być jedynie dodatkiem, który może wpłynąć na przyspieszenie oraz wzmożenie efektów odchudzania.

Skład Piperinox – co można w nim znaleźć?

Praktycznie wszystkie dane dotyczące składu Piperinoxu można znaleźć na stronie producenta. Jego pewnie większość z Was chciałaby znaleźć potwierdzenie tego w moim artykule. Na pierwszy rzut oka można zauważyć, że wszystkie zawarte w nim składniki są pochodzenia naturalnego i nie posiadają żadnych chemicznych dodatków.

Skład Piperinox prezentuje się następująco:

 • Piperyna – w skrócie jest to ekstrakt z owoców czarnego pieprzu. W Piperinoxie znajduje się jego specjalna wersja, czyli BioPerine. Piperyna spowalania proces magazynowania tkanki tłuszczowej oraz wpływ na poprawę trawienia oraz przyspieszenie procesu przemiany materii. Dodatkowo poprawia trawienia i wydzielanie soków żołądkowych.
 • Ekstrakt z papryki rocznej – ten składnik wpływa na naturalną poprawę metabolizmu oraz delikatne podniesienie termogenezy, która przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Jest to jednej z najbardziej pożądanych efektów podczas odchudzania, gdyż znacząco przyspiesza spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej.
 • Ekstrakt z nasion guarany – niemal w każdym suplemencie odchudzającym jest zawarty ekstrakt guarany. Dzięki niemu możemy zachować wyższy poziom energii przy niskiej podaży kalorii z diety odchudzającej. Dodatkowo wpływa również na poprawę koncentracji.
 • Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy – poprawia i przyspiesza trawienie. Jednocześnie polepsza wchłanianie witamin oraz składników mineralnych z pożywienia. Zawiera jeden bardzo ważny składnik, czyli synefrynę, która przyspiesza metabolizm organizmu. Dzięki temu tkanka tłuszczowa będzie mogła być szybciej przetwarzana na czystą energię.
 • Ekstrakt z kory cynamonowca – ma właściwości poprawiające i przyspieszające trawenie. Dodatkowo możemy liczyć na kontrolę poziomu cukru we krwi.
 • Ekstrakt z imbiru lekarskiego – ma działanie termogeniczne, które wpływa na zwiększenie spalania tkanki tłuszczowej i przyspiesza przemianę materii.
 • Chrom – niemal wszystkie nowoczesne suplementy na odchudzanie posiadają w swoim składzie chrom. Wpływa on na zmniejszenie ochoty na węglowodany proste, poprawia trawienie oraz pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi.

Skład Piperinox

sklad piperinox

Trzeba pamiętać, że w składzie tabletek mogą znajdować się substancje wywołujące reakcję alergiczną. Przed zastosowaniem tabletek warto skonsultować się z lekarzem.

Jakie efekty daje Piperinox?

Większość suplementów tego rodzaju nie gwarantuje spektakularnych efektów, jeżeli korzystra się z nich bez zastosowania diety oraz odpowiednio dobranego wysiłku fizycznego. Ich stosowanie powinno połączone z dwoma wspomnianymi czynnikami aby przynosić miarodajne rezultaty.

W internecie można spotkać wiele opinii o Pipernox, które zarzucają brak efektów jego stosowania. Jednak większość opinii nie została uzupełniona o rodzaj stosowanej diety oraz poziom aktywności fizycznej. Oprócz tego istnieje innych czynników wpływających na skuteczność diety, jednak te dwa są jedynmi z najważniejszych i mimo to często się o nich zapomina.

Efekty stosowania Piperinox:

 • Zmniejszenie łaknienia co sprzyja procesowi odchudzania;
 • Zmniejsza ilość magazynowanej tkanki tłuszczowej;
 • Sprzyja zmniejszaniu ilości tkanki tłuszczowej;
 • Zwiększa poziom energii oraz koncentracji;
 • Zwiększona wydolność organizmu;
 • Zwiększona termogeneza oraz przyspieszony metabolizm;
 • Poprawa trawienia oraz przyswajania witamin i minerałów.
  HMB - co to jest i jak działa? Działanie, efekty i skutki uboczne

Pozytywne efekty stosowania każdego z pojedynczych składników występujących w Piperinox zostały potwierdzone naukowo. Nie jest to tajemnicą, że większość z nich stosowanych jest również w suplementach innych firm, które mogą różnić się składem od opisywanego produktu.

Przy zachowaniu odpowiedniej diety i treningu można mieć pewność, że efekty odchudzania przyjdą szybciej wraz z Piperinox, ale koniecznie trzeba trzymać się założeń planu redukcyjnego. Najlepiej skonsultować kto zarówno z trenerem jak i dietetykiem, którzy sprawdzą czy wszystkie założenia są poprawne.

Dawkowanie Piperinox

Producent Piperinox zaleca stosowanie jednej tabletki dziennie, którą należy przyjąć najlepiej po śniadaniu i przed kolejnym posiłkiem. Tabletkę należy popić przynajmniej jedną szklanką wody. Nie zaleca się przyjmować więcej niż jedną tabletkę Piperinoxu, gdyż efekty stosowania nie będą bardziej spektakularne a można nabawić się rozstroju żołądka.

Skutki uboczne stosowania Piperinox

Podczas poszukiwania informacji o skutkach ubocznych Piperinox przeszukałem kilkanaście różnych stron i blogów. Mimo to nie znalazłem żadnych poważnych skutków ubocznych jakie mogą wyniknąć po zastosowaniu tego suplementu.

Wszystkie zastosowane substanacje w Piperinox są pochodzenia naturalnego, więc nie powinny powodować żadnych skutków ubocznych. Jedynie potencjalni alergicy mogą obawiać się poszczególnych składników zawartych w tym suplemencie.

Wspominając o skutkach ubocznych warto powiedzieć o tym, że kobiety w ciąży oraz karmiące nie powinny stosować żadnych środków odchudzających i między innymi Piperinoxu.

Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości co do potencjalnych skutków ubocznych to na pewno warto skonsultować się z lekarzem, który odpowie na wszystkie nurtujące Was pytania dotyczące tego suplementu i wszystkich składników w nim zawartych.

Opinie o Pipernox – co można znaleźć w sieci?

W internecie można znaleźć bardzo wiele odmiennych opinii o Piperinox. Wielu użytkowników wypowiada się pozytywnie o tym suplemencie, gdyż pomógł im zrzucić zbędne kilogramy masy tłuszczowej.

Jednak z drugiej strony można spotkać negatywne opinie, które obracają się głównie wokół nieskuteczności stosowania tego suplementu. Jak już wcześniej wspominałem, wiele osób nie zdaje sobie z sprawy z konieczności stosowania odpowiedniej diety oraz wysiłku fizycznego w trakcie odchudzania i liczą na to, że tabletki takie jak Piperinox rozwiążą wszystkie ich problemy.

Pozytywne opinie o Piperinox

Wiele osób, które stosowały Piperinox i osiągnęły sukces chwalą sobie skuteczność tego środka. Wspominają, że zawiera naturane składniki oraz nie powoduje skutków ubocznych. Przede wszystkim wychwalają skuteczność suplementu w zwalczaniu tkanki tłuszczowej, dzięki połączeniu go z zaplanowaną dietą oraz treningiem skoncentrowanym na redukcji tkanki tłuszczowej.

Użytkownicy chwalą się stratą nawet 12 kilogramów w ciągu miesiąca. Jest to możliwe, jednak jest to uzależnione od początkowej wagi, procentowej tkanki tłuszczowej, diety oraz odpowiedniego treningu. Warto wiedzieć, że najlepiej jest zrzucać średnio 1kg czystej masy tłuszczowej tygodniowo podczas redukcji.

Dzięki zastosowaniu Piperinox można spodziewać się dodatkowej mocy spalania tkanki tłuszczowej, dzięki zwiększeniu intensywności procesów termogenicznych oraz przyspieszenia metabolizmu.  To jedne z głównych przyczyn tak pozytywnych opinii o tym suplemencie, gdyż większość świadomych użytkowników połączyło stosowanie suplementów z odpowiednią dietą i wysiłkiem fizycznym.

  Domowy izotonik - 10 przepisów na domowe izotoniki

Z tego co można znaleźć w internecie, wielu użytkowników chwali sobie właściwości Piperinoxu, który wpływa na poprawę trawienia oraz zapobiega wzdęciom oraz zaparciom, które często mogą zdarzać się podczas diety redukcyjnej.

Opinie o Piperinox znajdowałem w różnych miejscach, zarówno na stronach, blogach,  forach internetowych czy nawet fanpage’ach na Facebooku, Twitterze czy Instagramie. Po ich weryfikacji i sprawdzeniu składu suplementu myślę, że można spróbować wykorzystać ten produkt podczas diety redukcyjnej. Mimo wszystko nie można brać tych wszystkich opinii za 100% prawdę, jednak na pewno warto spróbować skorzystać z Piperinoxu i przekonać się samemu o jego skuteczności.

Ile kosztuje Piperinox? Cena suplementu

Piperinox występuje w kilku różnych wariantach cenowych. Począwszy od jednego opakowania, które kosztuje 169 zł a kończąc na zestawie 6 opakowań, które łącznie kosztują 507 zł. Można zauważyć, że cena Piperinoxu jest uzależniona od ilości zakupionych opakowań.

To rozwiązanie pozwala wyposażyć się w większą ilość suplementu w niższej cenie na cały czas redukcji i zaoszczędzić pieniadzę, które wydalibyśmy przy zakupie pojedynczych opakowań.

Cena Piperinoxu w podziale na zestawy:

 • Jedno opakowanie Piperinox – cena 135,20 zł;
 • Trzy opakowania Piperinox – cena 338,00 zł;
 • Sześć opakowań Piperinox – cena 507,20 zł.

Jeżeli będziecie zainteresowanie zakupem większej ilości Piperinoxu to warto zwrócić się bezpośrednio do producenta aby ustalić wariant cenowy, który może być dostępny dla większych zamówień. Więcej informacji o cenach Piperinoxu i pakietach znajdziesz na oficjalnej stronie.

Gdzie można kupić Piperinox?

Piperinox można kupić między innymi na oficjalnej stronie producenta. Piperinox jest dostępny bez recepty, więc nie będzie większego problemu z jego zakupem. Dostępny jest również w różnych sklepach internetowych, forach czy portalach ogłoszeniowych.

Najlepiej jednak skorzystać z oficjalnej strony producenta, gdyż wtedy mamy pewność, że otrzymamy oryginalny produkt a nie tanią podróbkę, która może nam zaszkodzić lub nie przynieść żadnych efektów odchudzających. Sam proces zamówienia Piperinox jest bardzo prosty i zajmuje jedynie kilka minut wraz z płatnością i przekazaniem danych do wysyłki.

Podsumowanie recenzji

Na zakończenie warto powiedzieć, że odchudzanie nie jest proste i wymaga wielu poświęceń. Oprócz diety i ciężkiego treningu warto skorzystać z innych możliwości, które wspomogą odchudzanie i wpłyną na poprawę efektów.

Piperinox wydaje się rozsądnym wyborem, który na podstawie wielu opinii może wspomóc odchudzanie i przynieść naprawdę spektakularne efekty w postaci obniżenia wagi i poziomu tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz