aftershokz słuchawki sportowe

Jakie słuchawki są najlepsze na trening?


Znalezienie osoby, która nie lubi słuchać muzyki jest trudniejsze niż wyprawa w kosmos (zakładając, że nie jesteś rodziną Elona Muska). Potrafi ona pomóc się zrelaksować po pracy, ale również odpowiednio zmotywować podczas treningu.


Słuchawki na uszach trakcie treningu

Pokonywanie kolejnych kilometrów na rowerze czy podczas biegu daje dużą satysfakcję, a w połączeniu z ulubioną playlistą sprawia, że szybko stanie się to Twoją ulubioną aktywnością sportową. Wszyscy jednak wiemy, że słuchanie muzyki w takich okolicznościach jest niebezpieczne.

Nikt przecież nie chce, żeby uderzyło nas jadące z dużą prędkością auto, którego nie było słychać. Czy wobec tego należy ryzykować i mieć nadzieję, że wszystko będzie dobrze? Teraz już nie trzeba. Pomocną rękę wykłada tu firma Aftershokz, czyli producent słuchawek z przewodnictwem kostnym.


Jak działają słuchawki?

Bardzo prosto, słuchawki przekazują dźwięk przez układ kostny, a dzięki temu ucho jest całkowicie odkryte. Można zatem słuchać muzyki i jednocześnie słyszeć wszystko, co dzieje się dookoła nas na drodze. Jak firma wywiązała się ze swojego zadania poprawy bezpieczeństwa? Otóż bardzo świetnie, gdyż poza rewelacyjnym pomysłem przekazywanie dźwięku idzie za tym szereg udogodnień technologicznych. Na początek najważniejsza sprawa, czyli czas działania. Na pełnym naładowaniu można przez 6 godzin cieszyć się ulubioną muzyką.


Dlaczego mowa o ładowaniu?

Słuchawki są bezprzewodowe i działają przez Bluetooth, więc raz na zawsze znika problem przeszkadzającego, a potem plączącego się kabla. Gdyby tego było mało steruje się nimi za pomocą jednego przycisku wielofunkcyjnego. Co niesie za sobą ten mały przycisk? Można na przykład dzięki niemu odbierać połączenie telefoniczne. Chcesz porozmawiać z bliską osobą, ale cały czas mieć na uwadze to, co dzieje się dookoła – dzięki Aftershokz jest to możliwe. Producent zadbał również o kwestie wizualne, a słuchawki wykonane są z tytanu, dzięki czemu są giętkie i przede wszystkim lekkie. Stworzone z myślą o sportowcach szybko znalazły zastosowanie w codziennym życiu.

  Pas telemetryczny - jak wybrać odpowiedni?

nowoczesne słuchawki sportowe

Można na przykład używać ich podczas jazdy samochodem i słuchać w dobrej jakości muzyki słysząc jednocześnie na przykład nadjeżdżającą karetkę lub wybrać się na spacer z dzieckiem i mieć na uwadze zarówno muzykę jak i każde słowo dziecka. Ogranicza tu jedynie kreatywność, a przy tak wspaniałym produkcie działa ona szybko i bardzo łatwo się w nich zakochać.


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *