sluchawki lamax tips1

Lamax Tips1 – czy warto mieć te słuchawki? Nasza recenzja i test


W dzisiejszych czasach nie każdy telefon komórkowy wyposażony jest w port audio dlatego też zmuszeni jesteśmy do korzystania z przejściówki lub bezprzewodowych słuchawek. O ile przejściówka może okazać się tańszym wyborem, to może zdarzyć się tak, że będzie psuć jakość dźwięku.

W przypadku słuchawek bezprzewodowych jest to mniej prawdopodobne. Na rynku znajdziemy jednak wiele modeli tego typu urządzeń, więc wybranie odpowiedniego może być wyzwaniem. Lamax Tips1 to słuchawki, które oferują naprawdę wysoką jakość dźwięku w bardzo dobrej cenie!


Wygląd, wykonanie i zawartość zestawu

Słuchawki czeskiego producenta są niewielkie i jest to pierwszy szczegół, na jaki zwróciłem uwagę po wyjęciu ich z pudełka. Lamax Tips1 waży niewiele, więc podczas treningu nie zwracałem na nie praktycznie uwagi. Cała konstrukcja została wykonana z tworzywa sztucznego. Na niewielkich przetwornikach znajdziemy logo producenta, zaś przy prawej słuchawce umieszczony został pilot.

sluchawki lamax tips1 w pudelku

Lamax Tips1 dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych. Na stronie producenta znajdziemy słuchawki w szarym kolorze oraz w połączeniu barw czerni i turkusu. Dopasowanie każdego elementu jest na najwyższym poziomie.

W zestawie z słuchawkami znajdziemy dodatkowe gumowe nasadki na słuchawki, kabel microUSB do ładowania zestawu, dokumentację oraz kilka naklejek z logiem producenta.

Lamax Tips1 podczas codziennego użytkowania

Lamax Tips1 to słuchawki douszne, co dla niektórych może być problemem, jednak niewielkie przetworniki, które znajdziemy w tym modelu z racji swoich rozmiarów świetnie leżą w uszach. Korzystanie z słuchawek jest przez to komfortowe niezależnie od tego czy słuchamy muzyki relaksacyjnie czy też podczas treningu. W zestawie znajdziemy kilka gumowych nasadek na słuchawki, więc dopasowanie słuchawek tak aby nie wypadałby nie powinno być żadnym problemem. Odpowiednio dobrane końcówki pozwolą też skutecznie wyizolować zewnętrzny hałas.

  Czy warto kupić wyciskarkę do soków?

Pilot posiada podstawowe funkcje – jednokrotne naciśnięcie zatrzymuje czy wznawia utwór, a podwójne kliknięcie zmienia go. Na pilocie znajdziemy również mikrofon, który pozwala na wyraźną i bezproblemową komunikację. Z jego poziomu możemy również regulować głośność.

regulacja glosnosci lamax tips1

Słuchawki Lamax Tips1 korzystają z bezprzewodowej technologii Bluetooth 4.2, która zapewnia stabilny i szybki przesył muzyki. Przede wszystkim, podczas korzystania z słuchawek Tips1 nie doświadczymy wyraźnego opóźnienia dźwięku, dzięki czemu bez problemu możemy oglądać filmy.

W słuchawkach Lamax Tips1 znajdziemy baterię o pojemności 60 mAh, która do pełna ładuje się w około 1,5 godziny. Model na pojedynczym ładowaniu przy średniej głośności pracuje około 5 godzin.

Jakość dźwięku

Słuchawki Lamax Tips1 grają bardzo dobrze, co dla niektórych może być zaskoczeniem, ponieważ niewielka konstrukcja może sugerować, że jakość dźwięku nie będzie zbyt wysoka. Utwory są bardzo wyraźne i mają bardzo przyjemny wydźwięk. Dźwięk jest dobrze zbalansowany, znajdziemy tutaj wyraźne niskie i średnie tony, przez co słuchawki są bardzo elastyczne jeśli chodzi o różne gatunki muzyczne.

lamax tips1 w uszach

W niektórych momentach brakuje jednak wysokich tonów, są spłaszczone przez co utwory, w których te tony są aż nadto podkreślone nie brzmią tak jak pierwotnie powinny. Scena muzyczna nie jest za szeroka, jednak też nie jest mocno ograniczona. Ogółem rzecz biorąc słuchawki Lamax Tips1 grają na bardzo zadowalającym poziomie.

Podsumowanie

Bezprzewodowe słuchawki Lamax Tips1 to urządzenie, które potrafi zaskoczyć. Dźwięk na wysokim poziomie pozwala przyjemne doznania podczas słuchania naszych ulubionych utworów, a niewielkie przetworniki świetnie leżą w uszach. Słuchawki nie tylko nadają się do relaksu, ale także do treningu. W cenie 99 złotych Lamax Tips1 to bardzo dobry wybór.

One thought on “Lamax Tips1 – czy warto mieć te słuchawki? Nasza recenzja i test

  1. Wyglądają na bardzo małe nawet lekkie co by było mega fajne do ćwiczeń… plus też taki że to co wychodzi z ucha wydaje się być małe więc może nawet nie będą się wysuwały

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *