Under Armour – jakie są rodzaje tej odzieży i gdzie ją można kupić?


Produkty Under Armour są zwieńczeniem technologii odzieżowej dla sportowców. Wieloletnia praca naukowców i licznych testów zaowocowała zaawansowaną technologicznie, wysokiej jakości odzieżą sportowo-techniczną dla wymagających. Postaramy się Wam przybliżyć funkcjonalność odzieży technicznej z poszczególnych linii odzieżowych.


Profesjonalna marka odzieży sportowej Under Armour

Za taką uznaje się amerykańską firmę Under Armour. U tego producenta znajdziemy szeroką gamę produktów dedykowanych biegaczom. Jest też asortyment do uniwersalnego treningu, np. crossfitu, mieszanki biegu i dźwigania, ale też odzież typowo life style`owa. Do tego bielizny, kurtki, skarpety… Nie od razu musimy napinać domowy budżet, decydując się na zakup każdego ze wskazanych elementów. Uzupełniajmy sportową garderobę stopniowo. Dla własnej wiedzy i czucia warto zacząć od tanich zamienników, kupowanych najczęściej w marketach bądź sklepach odzieżowych. Zamiana na odzież oddychającą, również dwuwarstwową, z dopasowanymi szwami jak choćby koszulki od Under Armour, będzie czystą przyjemnością, swego rodzaju „awansem”. Dobrze zwieńczyć to również lepszymi wynikami w strefie kardio czy terenie otwartym.

Under Armour – linia ColdGear

Czy masz już dosyć ciężkiej, wielowarstwowej odzieży podczas zimowego joggingu? Linia ColdGear® zostałą stworzona do utrzymania ciepłoty ciała, nawet w najcięższych warunkach pogodowych, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego komfortu noszenia i niskiej wagi. Dwustronna tkanina pochłania wilgoć i wypuszcza ją na zewnątrz tkaniny, wilgoć błyskawicznie paruje i pozwala zachować najwyższe jej parametry.

Technologia ColdGear® Compression zastosowana w tej linii odzieży, wprowadza ona  System Transportu Wilgoci do odzieży ściśle przylegającej do ciała, czyli „drugiej skóry”. Ta technologia powoduje iż odzież z linii ColdGear® idealnie przylega do ciała.

  Jak wybrać buty do piłki nożnej?

Jej właściwości powodują utrzymanie temperatury przy ciele i ograniczenie zmęczenia mięśni, nawet podczas ekstremalnego wysiłku.

Under Armour – linia HeatGear 

Linia HeatGear® charakteryzuje się niespotykaną lekkością tkaniny. Jej właściwości powodują utrzymania suchej powierzchni skóry, jednocześnie ją ochładzając. Produkty z linii HeatGear® transportują pot z powierzchni skóry na zewnątrz tkaniny, co przyspiesza odparowywanie wilgoci.

Połączenie lekkości i funkcjonalności zapewnia niesamowity komfort treningu, jakiego nie doświadczycie z żadnym innym produktem.

Under Armour – linia AllSeasonGear

Dla amatorów praktyczności została zaprojektowana linia AllSeasonGear®. Materiał stworzony z myślą o adaptacji do zmiennych warunków pogodowych, idealnie chroni organizm przed nadmiarem wilgoci i zmienną temperaturą otoczenia. Przejściowe okresy pogodowe są idealnym momentem na wyposażenie się w odzież z linii AllSeasonGear®.

Zakupy sportowe w sieci

Jeszcze w poprzednim dziesięcioleciu przestrzegalibyśmy przed pochopnymi zakupami przez sieć, również w branży produktów sportowych. Zmienna „rozmiarówka”, brak możliwości przymiarki, samo wrażenie czy produkt ze zdjęcia nie jest upiększony – to najczęstsze obawy, przy kupowaniu sieciowym, jakby nie patrzeć, w ciemno.

Przestrzega się przed tym i dziś. Niemniej technologia i prawa konsumencie poszły daleko do przodu, a sklepy internetowe stanowią dziś realną konkurencję dla stacjonarnych potentatów. Zakup przez sieć odzieży i akcesoriów, np. solidnej marki Under Armour, nie wypada traktować dziś jak dziwactwo. W wielu porównaniach – np. przy atrakcyjnych zniżkach, tańszych opcjach wysyłki e-zakupy mogą opłacić się bardziej niż te w „fizycznym” sklepie.

Zaganiani i niecierpliwi klienci to też znak naszych czasów. W dobie masowej konsumpcji musimy się z tym pogodzić. Ale to właśnie pod nich tworzy się e-sklepy. Klienci oszczędzają w ten sposób i to nie tylko pieniądze, a czas. W porównaniu z obchodem i oglądem działów sklepowych e-zakupy wypadną na pewno efektywniej.

Rozdzieloną odzież od obuwia, w innym miejscu akcesoria. Są i rzeczy niepowiązane na pierwszy rzut oka z wysiłkiem sportowym – portfele, a nawet maseczki antysmogowe!

  Damska bielizna termoaktywna – czy będzie odpowiednio dystrybuować ciepło w czasie wysiłku fizycznego?

Co warto wiedzieć o Under Armour?

Z drugiej strony zakupy przez sieć dobrze poprzedzić dobrym rozpoznaniem sprzętu, porównaniem z konkurencją itd. Plusem, który może obrócić się w minus, jest zdawanie się na setki, jak nie tysiące porad. Warto uprzednio wyszukać dwa, trzy fora branżowe i powziąć opinię „wypadkową”, z co najmniej kilkunastu głosów w temacie. Niewtajemniczeni w sklepie stacjonarnym możemy zdać się na rady dwóch, trzech serwisantów. Dobrze, gdy produkty marki Under Armour posiadają opis specyfikacji każdego z nich. Możliwość zapoznania się z jakością i proporcjami materiału, obszyciem, ilością powłok, rozmiarami, czy promocjami jest dla potencjalnego klienta niezmiernie ważna. Wręcz decydująca.

Jeśli do oferty dojdzie czytelny layout strony sklepu, czy prosta wyszukiwarka produktów to sukces zakupowy firmy niemal gwarantowany. Koniec końców to sam klient musi przekonać się, by postawić na wysokiej klasy markę przez kliknięcie, a nie wizytę u stacjonarnej konkurencji.

One thought on “Under Armour – jakie są rodzaje tej odzieży i gdzie ją można kupić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *