Jakie są rodzaje odzieży Under Armour?


Produkty Under Armour są zwieńczeniem technologii odzieżowej dla sportowców. Wieloletnia praca naukowców i licznych testów zaowocowała zaawansowaną technologicznie, wysokiej jakości odzieżą sportowo-techniczną dla wymagających. Postaramy się Wam przybliżyć funkcjonalność odzieży technicznej z poszczególnych linii odzieżowych.


Linia ColdGear

Czy masz już dosyć ciężkiej, wielowarstwowej odzieży podczas zimowego joggingu? Linia ColdGear® zostałą stworzona do utrzymania ciepłoty ciała, nawet w najcięższych warunkach pogodowych, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego komfortu noszenia i niskiej wagi. Dwustronna tkanina pochłania wilgoć i wypuszcza ją na zewnątrz tkaniny, wilgoć błyskawicznie paruje i pozwala zachować najwyższe jej parametry.

Technologia ColdGear® Compression zastosowana w tej linii odzieży, wprowadza ona  System Transportu Wilgoci do odzieży ściśle przylegającej do ciała, czyli „drugiej skóry”. Ta technologia powoduje iż odzież z linii ColdGear® idealnie przylega do ciała.

Koniecznie przeczytaj  Jak wybrać dobry worek bokserski?

Jej właściwości powodują utrzymanie temperatury przy ciele i ograniczenie zmęczenia mięśni, nawet podczas ekstremalnego wysiłku.


Linia HeatGear – komfort treningu nawet w najgorętsze dni

Linia HeatGear® charakteryzuje się niespotykaną lekkością tkaniny. Jej właściwości powodują utrzymania suchej powierzchni skóry, jednocześnie ją ochładzając. Produkty z linii HeatGear® transportują pot z powierzchni skóry na zewnątrz tkaniny, co przyspiesza odparowywanie wilgoci.

Połączenie lekkości i funkcjonalności zapewnia niesamowity komfort treningu, jakiego nie doświadczycie z żadnym innym produktem.


Linia AllSeasonGear – funkcjonalność i wielozadaniowość

Dla amatorów praktyczności została zaprojektowana linia AllSeasonGear®. Materiał stworzony z myślą o adaptacji do zmiennych warunków pogodowych, idealnie chroni organizm przed nadmiarem wilgoci i zmienną temperaturą otoczenia. Przejściowe okresy pogodowe są idealnym momentem na wyposażenie się w odzież z linii AllSeasonGear®.

Koniecznie przeczytaj  Kurtki ze sztucznym ociepleniem. Historia, ich wady i zalety

 

Artykuł zaktualizowany

One thought on “Jakie są rodzaje odzieży Under Armour?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *