czapka za sluchawkami JBL

Czapki bluetooth Earebel – słuchaj muzyki tak, jak nigdy wcześniej


Czapka bluetooth niemieckiej marki Earebel to stylowe połączenie nakrycia głowy i wysokiej jakości słuchawek. Dzięki takiemu rozwiązaniu słuchanie muzyki podczas aktywności na świeżym powietrzu jest teraz wygodne, jak nigdy dotąd. 


Czapkę ze słuchawkami bluetooth stworzyli dwaj niemieccy projektanci z myślą o wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie joggingu, spaceru, przejażdżki rowerowej czy jazdy na nartach bez muzyki. Ich zamysł okazał się genialny w swojej prostocie: maksymalnie ułatwić te czynności, łącząc nakrycie głowy i słuchawki w jeden, markowy produkt. 

Czapka bluetooth JBL – rewolucyjne rozwiązanie

Czapka ze słuchawkami JBL niweluje wszelkie niedogodności związane z używaniem tradycyjnych słuchawek. Z nią zapomina się o poskręcanych kablach, wypadających z uszu słuchawkach i ich uporczywym montażu pod czapką czy kaskiem. Została pomyślana tak, aby minimalnie angażować dłonie. Chcąc zmienić piosenkę czy odebrać połączenie telefoniczne, nie trzeba za każdym razem wyciągać smartfona. Wystarczy wykorzystać przyciski sterujące, umieszczone na lewej słuchawce. Słuchawki znajdują się w specjalnie zaprojektowanych dla nich otworach w czapce bluetooth lub opasce. Tak wraz z nakryciem głowy tworzą jeden, wygodny i stylowy zestaw. Można je zakupić w komplecie lub osobno, aby w dowolny sposób dopasowywać do nich różne modele czapek. 

Czapka ze słuchawkami bluetooth – pierwszy model

Firma Earebel rozpoczęła swoją działalność od ręcznie wykonanych czapek bluetooth we wzorach inspirowanych bawarską tradycją. W ich ofercie nadal znajdują się wełniane produkty handmade. Kolorowe, jednolite lub wzorzyste, zakończone modnym pomponem idealnie sprawdzają się podczas aktywności przy minusowych temperaturach. Nie tylko dodają stylu, ale okazują się bardzo praktyczne. Dla przykładu, chcąc wykonać działanie na telefonie, nie musimy ściągać rękawiczek na mrozie. 

  Czy warto kupić wyciskarkę do soków?

Czapki bluetooth Earebel na każdą okazję

Z czasem do zimowych czapek bluetooth JBL Earebel dołączyło wiele nowych modeli.  Zostały zaprojektowane na każdą porę roku i z myślą o różnych formach aktywności. Dla narciarzy, biegaczy i innych osób intensywnie trenujących na świeżym powietrzu przez cały rok powstała linia czapek i opasek sportowych. Są wykonane z oddychającego materiału, zapewniającego odpowiednią termoregulację. W modelach odpowiednich na cieplejsze miesiące wykorzystano cienki poliester, w tych na chłodniejszą porę – domieszkę wełny. 

Poza nimi opracowano kolekcję czapek, które sprawdzają się również w trakcie codziennych aktywności. Lifestylową czapkę bluetooth JBL można założyć na spacer, do pracy lub na spotkanie ze znajomymi. Nietypowe nakrycie głowy pomoże osiągnąć nietuzinkowy look o każdej porze roku. W ten sposób firma Earebel stworzyła produkt, który jest nie tylko funkcjonalny, ale i modny. Noszącym go osobom pozwala wykreować swój wizerunek jako osoby aktywnej, niezależnej i nowoczesnej. Z nim każdy, czy to dorosły czy nastolatek, zwróci na siebie uwagę. 

Czapki bluetooth JBL Earebel – dwie jakości, jeden produkt

Ciekawy design i funkcjonalność nie zdołałyby podbić serc tak wielu użytkowników, gdyby nie wysoka jakość czapek bluetooth Earebel. Do ich produkcji firma wykorzystuje m.in. czystą wełnę, włóczkę z alpaki, bawełnę i miękki hipoalergiczny akryl w zmiennych proporcjach. Dzięki tym materiałom nakrycia głowy są przyjemne w dotyku i długo zachowują trwałość. Wartości dodają czapkom także dołączone do nich słuchawki. Pochodzą od firmy JBL – wiodącego, znanego na całym świecie producenta słuchawek i głośników. Jego produkty wyróżniają się czystym, wyrazistym dźwiękiem. W ten sposób czapki bluetooth JBL Earebel odkrywają zupełnie nową jakość połączenia muzyki ze sportem. 

Dwaj niemieccy projektanci, pokazując światu swoją pierwszą czapkę bluetooth, udowodnili, jak proste rozwiązanie radykalnie zmienia komfort codziennych przyzwyczajeń. Po tym, jak firma podbiła Stany Zjednoczone i wkroczyła na inne rynki zagraniczne, przekonały się o tym setki tysięcy osób w różnych częściach globu.  

  Odzież sportowa - obcisła czy luźna?

 

Dodaj komentarz