kobieta cwiczy z yes2move

Dlaczego warto ćwiczyć w domu z Yes2Move?


Domowe treningi to aktywność fizyczna, która pozwala wyrobić w sobie regularność oraz zbudować odpowiednie nastawienie do ćwiczeń. Może być również uzupełnieniem do treningów na siłowni, czy w klubie fitness lub innych aktywności, takich jak np. bieganie, czy jazda na rowerze. Ich zaletą jest możliwość wykonywania ćwiczeń w dowolnym czasie i miejscu, dzięki czemu każdy może wdrożyć w swoim życiu taki model aktywności fizycznej. Pomoże w tym Yes2Move, czyli platformaoferująca domowe treningi, która powstała przy udziale profesjonalnych trenerów i dietetyków.


elite banner

Ćwiczenia w domu – zdrowie przede wszystkim

Platforma Yes2Move została stworzona po to, by przekonać Polaków, że trening w domu może być skuteczny i mieć pozytywny wpływ na poprawę stanu zdrowia oraz lepsze samopoczucie. Oferta skierowana jest do wszystkich osób, niezależnie od wieku, poziomu zaawansowania, czy aktualnych możliwości. Domowe treningi doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku początkujących, jak i osób, które regularnie odwiedzają siłownie. W przypadku tych drugich będą uzupełnieniem, które pozwoli zróżnicować ćwiczenia, co jest bardzo ważne dla organizmu.

Yes2Move nie jest magiczną platformą, która gwarantuje zbudowanie kaloryfera w miesiąc, czy błyskawiczne zrzucenie zbędnych kilogramów. Nie o to jednak chodzi jej twórcom. Celem jest przede wszystkim wsparcie osób, które chcą ćwiczyć w domowym zaciszu i rozumieją, że aktywność fizyczna ma bezpośredni wpływ na zdrowie. Platforma pomaga również osobom, które potrzebują zbudować w sobie nawyk regularności, zanim zdecydują się wykupić karnet na siłownię.

  Ćwiczenia z taśmą - 28 najlepszych ćwiczeń z gumą

Yes2Move – zróżnicowane filmy treningowe oraz treningi online

Każdy trening oprócz wysiłku i stymulacji mięśni powinien sprawiać również przyjemność. Rozumieją to twórcy platformy Yes2Move, którzy zadbali o to, by znalazły się na niej filmy treningowe różniące się zarówno tematyką zajęć, jak i intensywnością, którą można dopasować do własnego poziomu zaawansowania. Treningi dla siebie znajdą zarówno początkujący, jak i seniorzy, kobiety w ciąży, czy osoby wracający do aktywności po dłuższej przerwie lub kontuzji. Możesz je filtrować według konkretnych rodzajów, np. TBC, ABT, Interwał, Body Shape, Dance Fitness, Joga, Cardio, Pilates, Aerobox, Tabata, Core, Zdrowy Kręgosłup itd. Duża różnorodność sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ważne jest by ćwiczyć to, na co ma się akurat ochotę oraz to, co daje nam satysfakcję. Nie ważne czy będzie to joga, czy pilates online, ważne by wykonany trening dodał nam energii i poprawił samopoczucie.

Yes2Move – skorzystaj z okresu próbnego i testuj możliwości platformy przez 14 dni

Platforma Yes2Move oferuje również skorzystanie z 14 dniowego okresu próbnego, który kosztuje jedynie złotówkę. Umożliwi to poznanie i przetestowanie jej możliwości osobom, które pragną sprawdzić, czy trening w domu to coś dla nich. W tym czasie, użytkownicy mają możliwość zapoznania się z artykułami dotyczącymi zdrowego trybu życia, wpływu zbilansowanej diety na stan zdrowia oraz mogą odtworzyć i wykonywać wybrane ćwiczenia i osobiście przekonać się o pozytywnych zmianach w samopoczuciu jakie aktywność wywołuje. W czasie trwania okresu próbnego uzyskujesz pełen dostęp do platformy, co pozwala Ci m.in. skorzystać z przeszło 800 filmów treningowych, czy wziąć udział w treningach na żywo. Dzięki nim możesz poznać trenerów i zdecydować, czy chcesz ćwiczyć pod ich okiem. Podsumowując należy zaznaczyć, że okres próbny z założenia jest czasem, który ma umożliwić skonfrontowanie oferty platformy z własnymi oczekiwaniami dotyczącymi domowych treningów oraz zachęcić nowych użytkowników do dalszego ich kontynuowania. Aby z niego skorzystać wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie yes2move.com. Warto również podkreślić, że w sytuacji, gdy po zakończeniu okresu próbnego zdecydujesz się na dalsze korzystanie z platformy otrzymasz Voucher o wartości 50 zł na zakupy w sklepie Yes2Move.

  Jak ułożyć plan treningowy? Kompletny poradnik

Yes2Move – poznaj ofertę sklepu

Platforma Yes2Move powstała po to, by propagować aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia. Wpływ na to ma również właściwe odżywianie, dlatego dostępna jest tam też pomoc w stworzeniu odpowiednio zbilansowanej diety online, czy dobraniu wspomagających ją suplementów. Oprócz fachowego doradztwa w tym zakresie, platforma umożliwia również zakup rekomendowanych odżywek i suplementów w sklepie Yes2Move. Dzięki temu mamy gwarancję, że są to produkty najwyższej jakości oraz pochodzą z legalnego źródła.

Co jeszcze można nabyć w sklepie Yes2Move? Przede wszystkim różnego rodzaju akcesoria do ćwiczeń, które sprawią, że domowe treningi będą jeszcze przyjemniejsze i efektywniejsze. Teoretycznie do wykonywania ćwiczeń w domu niezbędny jest jedynie kawałek wolnej podłogi. Z czasem jednak chcemy wzbogacić nasz trening, zwiększyć jego poziom trudności oraz stymulować ciało nowymi bodźcami. Właśnie w tym celu warto zaopatrzyć się w akcesoria i sprzęt do ćwiczeń, np. hantle, gumy oporowe, piłki gimnastyczne itd. Przydatna może okazać się również mata, która podniesie komfort trenowania fitnessu online, czy rozciągania po treningu.

  Jakie ćwiczenia z taśmami TRX?

Platforma Yes2Move to miejsce dla każdego, kto żyje aktywnie lub chce zmienić swój dotychczasowy styl życia. Motywem jej działania jest propagowanie treningów w domu, które wykonywane regularnie i połączone z odpowiednią dietą mogą dać znakomite efekty w zakresie poprawy ogólnego stanu zdrowia, zwiększenia odporności, czy polepszenia samopoczucia, a już 30 minut regularnego wysiłku dziennie obniża wyraźnie poziom stresu sprawiając, że mamy więcej energii do życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *