trening z trenerem personalnym

Jaki prezent wybrać dla osoby aktywnej? 5 oryginalnych pomysłów


Każdy z nas lubi otrzymywać prezenty, bo to oznacza, że ktoś o nas pamięta, ktoś  nas lubi. Niemniej jednak taki podarunek szczególnie cieszy, gdy jest dany od serca i trafia w twoje gusta. Jeżeli twoja bliska ci osobą lub  aktywność fizyczną i kocha sport, to zapewne niebanalne, aczkolwiek związane z jej pasją  prezenty, przypadną jej do gustu. Zobacz jak zaskoczyć sportowca ciekawym prezentem.


Lot paralotnią

Loty paralotnią i motolotnią biją rekordy popularności. To nie tylko niebanalny prezent dla osoby aktywnej, ale też styl spędzania wolnego czasu. Z tego też względu tego typu prezent jest w dobrym tonie. Co roku miastach w takich jak Gdańsk, Poznań, Warszawa, Łódź odbywa się ponad 1000 lotów. Te małe powietrzne statki dają niesamowitą frajdę, adrenalinę, a  tym samym niezapomniane chwile. Bo przecież każdy marzy o tym, by zostać Ikarem. Myślę, że na jednej imprezie się nie skończy.

Trening personalny

Trening personalny to rodzaj indywidualnego spotkania z trenerem. Taki instruktor po analizie wagi i budowy twojego ciała opracuje ci indywidualnie skrojony na miarę dla ciebie trening indywidualny. Przy okazji  poprowadzi cię i pomoże. Więcej o treningu personalnym dowiesz się na https://prezentmarzen.com/trening-personalny/.

Zawody paintball

Każda osoba aktywna zawodowa nie pogardzi pełną adrenaliny rozgrywką na kolorowe kulki. Paintball to świetna zabawa w plenerze, gdzie zwinność, kondycja i dobra koordynacja oraz orientacja przynoszą sukces drużynie. Nic tak nie przydaje endorfin i podniecenia jak zespołowe zawodnictwo. Paintball uwielbiają zarówno młodzi, jak i starsi.

Skok ze spadochronem

Skok ze spadochronu z wysokości ok. 4000 m, może być tą chwilą, która spowoduje, że w twoim życiu już nic nie wyda się straszne. To swego rodzaju terapia na pokonania własnych lęków i zdobycia większego zaufania do własnej osoby. Tym bardziej że na ogół takie skoki są w towarzystwie instruktora.

  Czy masturbacja obniża poziom testosteronu? Fakty i mity

Sam fakt wyskoczenia z pędzącego samolotu już podnosi adrenalinę, a co dopiero bezpieczne wylądowanie na ziemi. Mało kto może zaznać takiego przeżycia. Dlatego twój obdarowany lub obdarowana za pomiatają to do końca życia.

Masaż relaksacyjny

To prezent wprost dla aktywnej kobiety, bo każda kobieta lubi pozwolić sobie na chwile relaksu. Taka wizyta w spa podkreśli jej urodę i zajmie się mięśniami po ciężki treningu. Masaż relaksujący to jeden z głównych punktów salonów spa, uważany jest za metodę intuicyjnego uśnieżenia bólu i rozluźniania mięśni.  Zapewne zapytasz, dlaczego intuicyjny ? Otóż z tego względu, że uderzając automatycznie, rozmasowujemy dane miejsce, które jest bolące np. po treningu. Wszelkiego rodzaju skurcze od razu ustępują. Co dla osoby aktywnej jest szczególnie ważne, aby nie nabawić się kontuzji.

Masaż relaksujący jest idealnym remedium na napięcie mięśniowe i stres. Ale i nie tylko. Pobudza mięśnie, napięcie skóry i krążenie. Przywraca prawidłowy rytm serca.  Przy okazji możemy na chwile zapomnieć się, a nasz organizm zregeneruje siły witalne.  To przyjemność, za którą twoja ukochana będzie ci dozgonnie wdzięczna.

Dodaj komentarz