fiwe

Kobieca i męska strona sportu podczas FIWE 2022 Sex Battle


Kolejna edycja FIWE Fitness Trade Show będzie inna niż wszystkie. Tym razem przekonacie się, że sport jest dla wszystkich. Na uczestników czekają nie tylko walki na żywo, pokazy mody i spotkania z gwiazdami, ale również specjalnie przygotowane strefy – dla kobiet i mężczyzn. Hasło wydarzenia? Sex Battle – Grywalizacja Płci!


Sport jest inkluzywny – łączy, a nie dzieli. Jest dla wszystkich. Jest przestrzenią bezpieczną, gdzie każdy może czuć się swobodnie, znaleźć coś dla siebie i pomimo iż często się wydaje – szczególnie w kulturystyce i sportach siłowych – że to mężczyźni są tu w przewadze, to kobiety również mają głos.

Nowości na FIWE 2022

Dziewiąta edycja FIWE odbędzie się 10-11 września 2022 pod hasłem Sex Battle – Grywalizacja Płci. Uczestniczki i uczestnicy mogą się więc szykować na… rywalizację płci w postaci challengów i quizów przed i podczas wydarzenia. Która z płci okaże się lepsza? Wyniki poznamy już na FIWE!

Poza znanymi wcześniej atrakcjami (zawody kulturystyczne, walki i turnieje na żywo – spotkania z gwiazdami, bogata strefa wystawiennicza, konferencje tematyczne) zorganizowane zostaną również specjalne strefy dedykowane kobietom i mężczyznom, jak i panele, które przybliżą tematykę sportową oraz dietetyczną bliską obu płciom.

Absolutną nowością podczas FIWE będą Warsztaty Pole Dance by Beautifly prowadzone przez mistrzynię Polski i Europy Pole Sport Kasię Bielecką. Będzie to największe tego typu wydarzenie w Polsce, na specjalnie przygotowanej strefie o powierzchni 100m2 odbędą się warsztaty Pole Dance dla grup z różnym poziomem zaawansowania. Zapisy już wystartowały.

Dla męskiej strony FIWE przygotowujemy ogrom emocji podczas Turnieju Brazylijskiego Jiu Jitsu. To sztuka walki wywodząca się z judo i zapasów. Wzbogacona jest o techniki, które umożliwiają powalenie przeciwnika na ziemię i uzyskanie nad nim całkowitej kontroli poprzez zablokowanie jego ruchów. W tym celu stosuje się dźwignie, duszenia i chwyty unieruchamiające. Nie zabraknie również kolejnej edycji Warszawskiej Grandy – cyklicznej imprezy sportowej, podczas której odbywają się walki na zasadach K-1.

  Sprzęty sportowe dla najmłodszych - jak zachęcić dzieci do aktywności?

Nowością na scenie kulturystycznej FIWE będą Otwarte Mistrzostwa Polski NPC Worldwide & IFBB Proffesional League organizowane przez Roberta Piotrkowicza.

Poszukamy również twarzy dziesiątej, jubileuszowej edycji FIWE Fitness Trade Show, która dostanie szansę podpisania kontraktu z profesjonalną agencją modelek i modeli.

Aktualności dla miłośników fitness i zdrowego stylu życia

Co więcej, podczas FIWE 2022, uczestnicy będą mogli przyswoić najbardziej aktualną wiedzę z zakresu fitness i dietetyki. Zaplanowane zostały dedykowane sceny dla kobiet i dla mężczyzn, poruszające odmienne tematy związane z treningiem i dietą ze względu na płeć. Jak powinien wyglądać trening w insulinooporności? Jak ćwiczyć w trakcie PMS? Jaka aktywność fizyczna sprzyja normalizacji hormonów tarczycy i dobrze działa na chorobę Hashimoto? W jaki sposób joga pomaga na bóle menstruacyjne i jak dobrać ciężary, by wysmuklić wybrane partie ciała? Te i inne tematy poruszą podczas konferencji FIWE nasi eksperci.

Biznesowa strona branży fitness

Jak co roku, FIWE to najważniejsze wydarzenie biznesowe dla sektora fitness i wellness w Polsce. Targi to przestrzeń networkingowa, spotkania ekspertów branży i możliwość porównania szerokiej oferty w jednym miejscu.

FIWE 2022 Sex Battle

Szykujmy się więc na emocjonującą, sportową bitwę! FIWE 2022 odbędzie się w dniach 10-11 września w EXPO XXI. Sprawdź raport z FIWE 2021! Przycisk do pobrania raportu po zostawieniu danych wyświetla się na stronie www.fiwe.pl

FIWE 2022

10-11 września 2022

EXPO XXI, Warszawa

Dodaj komentarz