paznokcie

Paznokcie świąteczne – nasze inspiracje


W okresie jesienno- zimowym zapominamy o kolorowych, pastelowych wzorach. W odstawkę idą różowe flamingi, palmy czy neonowe propozycje. Mimo wszystko niezależnie od pory roku chcemy by, dłonie wyglądały na zadbane i estetyczne dlatego decydujemy się na profesjonalny manicure. 


Święta to nie wymówka

W okresie przedświątecznym w salonach kosmetycznych panuje ogromne oblężenie. Wydawać by się mogło, że gospodynie domowe podczas porządków świątecznych czy gotowaniu ulubionych potraw całej rodziny zrezygnują z pięknych paznokci. Otóż nie, każda kobieta ma prawo do dbania o walory estetyczne swoich dłoni. Więc jak sobie radzić z długimi i pomalowanymi paznokciami. Mianowicie jest wiele rozwiązań. Żeby nie przemoczyć idealnie wykonanego manicure, należy używać rękawiczek jednorazowych podczas porządków domowych, czy gotowania. W przypadku mycia naczyń w wielu domach wyręcza już zmywarka, wiec mamy problem z głowy. Święta to magiczny czas, którym powinniśmy się cieszyć i otaczać rzeczami, które wprawią nas w ten sielankowy, świąteczny nastrój. Wiec nie pozostaje nic innego jak umówienie wizyty u prawdziwej profesjonalistki, która wykona śliczne paznokcie świąteczne.

Świąteczne hybrydy- zdobienie

Jeśli chodzi o kolory, nie ma żadnych ograniczeń. Na rynku jest taka duża paleta barw, że czasem jest kłopot coś sensownego wybrać, ale od czego mamy stylistkę. Ona powinna podpowiedzieć, jakie są obecne trendy, który kolor jest na topie. Jaka metoda zdobienia jest najczęściej wybierana przez klientki? Więc jeśli już mamy informacje, że trendem w roku 2020/2021 jest czerwień, butelkowa zieleń, głęboki granat czy złoto i srebro to podejmujemy decyzje, który kolor będzie odpowiadał nam osobiście. Trzeba zwrócić szczególnie uwagę na to, w jakim kolorze będziemy czuć się dobrze. Jeśli uwielbiamy kolor czerwony to idźmy w to, nie bierzmy głębokiego granatu, ponieważ płytka paznokcia będzie ciemna, i jeśli nie jesteśmy przekonani do ciemnych kolorów może to spowodować brak zadowolenia a nie takie było założenie.

  Jaką sukienkę założyć na Wigilię i co do niej dobrać?

Zdobień, jeśli chodzi o paznokcie to jest nieograniczona ilość, dobrą stylistkę paznokci może jedynie ograniczać wyobraźnia. Jakie mogą być propozycje?

  • top coat z drobinkami brokatu- jest to idealne rozwiązanie dla klientek, które cenią sobie prostotę i minimalizm,
  • świąteczne wzorki- tutaj jest ogromne pole do popisu, w grę wchodzą sweterki, bałwanki, reniferki, gwiazdeczki, śnieżynki i wszystko, co kojarzy nam się ze świętami,
  • stemple do dekorowania paznokci- jest to ekspresowe nałożenie grafiki za pomocą stempla z płytki pokrytej gotowymi wzorami. Szeroki wybór śnieżynek i dekoracji świątecznych sprawi, że klientka będzie zadowolona bo ma prawo wyboru a stylistka zaoszczędzi sporo czasu na wykonaniu. Sposób przenoszenia grafiki za pomocą stempla jest bardzo szybki i łatwy,
  • naklejki na bazę hybrydową- idealne dla fanek napisów, wzorów geometrycznych, popularnych wzorów istagramowych. Jest to wspaniałe rozwiązanie dla stylistek, które nie go końca są pewne swoich zdolności artystycznych i manualnych, a efekt końcowy i tak jest wow,  
  • zdobienia XXL bądź 3D- w tym celu wykorzystuje się wystające cyrkonie, imitujące diamenciki, kawior- drobne kuleczki czy folie do zdobień,
  • zdobienie paznokci ombre- jest to łączenie dwóch kolorów na płytce paznokcia za pomocą gąbeczki, mającej na celu zrobienie przejścia jednego koloru w drugi. 

Pozytywy wynikające ze zdobienia paznokci

Każda kobieta niezależnie od wieku chciałaby czuć się atrakcyjnie. Nie ma ograniczeń wiekowych, usługa jest dostępna dla wszystkich Pań chcących zadbać o swój wygląd. Pamiętajmy ładne i zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety. Paznokcie świąteczne tylko wprawią ją w idealny nastrój. Estetycznie wykonane paznokcie, sprawiają, że kobieta ma większe poczucie własnej wartości, nie krępuje się w towarzystwie. Paznokcie ombre to wspaniałe dopełnienie stylizacji na co dzień i tej od święta. Oczywiście nie zapominajmy, że wizyta u stylistki paznokci czy kosmetyczki to niesamowity relaks dla kobiety. Każda kobieta powinna mieć możliwość, żeby choć raz w miesiącu pomyśleć tylko o sobie i własnych potrzebach. Pamiętajmy, że kobiety od lat są filarami każdego domu, to one dbają o ciepło ogniska domowego, to one bez skarżenia się dbają o męża i dzieci. Dlatego bezwzględnie należy im się, choć odrobina luksusu.   

Dodaj komentarz