mezczyzni ogladaja mecz w telewizji

Meczyki.pl – nowy portal sportowy


Meczyki.pl to jedna z pięciu największych stron w Polsce, na których można przeczytać wszystkie najważniejsze informacje ze świata piłki nożnej oraz wielu innych dyscyplin sportowych. Portal cieszy się również dużą społecznością czytelników zaangażowanych w jego życie. Dziś serwis posiada bardzo wysoką pozycję, choć jeszcze kilka lat temu był kojarzony głównie z udostępnianiem linków do transmisji meczów online. Dziś spełnia on zupełnie inne funkcje i cieszy się coraz większym zainteresowaniem kibiców.


Statystyki i społeczność serwisu Meczyki.pl

Na podstawie danych Google Analytics okazało się, że w sierpniu 2020 roku portal Meczyki.pl pobił swój rekord pod względem liczby wyświetleń, a było ich aż 39,9 miliona. To więcej niż populacja ludzi mieszkających w Polsce. Osiągnięto również najlepszy wynik unikalnych użytkowników na stronie. We wspomnianym miesiącu zanotowano ich 3,33 miliona. Tylko nieliczne serwisy sportowe w Polsce mogą poszczycić się lepszymi statystykami. 

Osoby odwiedzające stronę Meczyki.pl już dawno przestały szukać na niej przede wszystkim transmisji online do meczów na żywo. Te z serwisu zniknęły już ponad trzy lata, temu, a zastąpiły je inne treści, które przyciągają nowych użytkowników. Aktualnie zarejestrowane konto na Meczyki.pl posiada 252 tysiące osób, które w sierpniu pod artykułami publikowanymi na stronie zamieściły łącznie około 41,4 tysiąca komentarzy. 

Jeśli chodzi o wiek użytkowników Meczyki.pl, najwięcej, bo aż 45%, jest tych pomiędzy 25. a 34. rokiem życia. Po 20% stanowią osoby pomiędzy 35. a 44. rokiem życia oraz czytelnicy, którzy ukończyli 45 lat. Pozostałe 15% to kibice w wieku 24 lat lub młodsi. 

Co możemy przeczytać na stronie Meczyki.pl?

Na stronie głównej Meczyki.pl dziennie pojawia się około 80 artykułów, z czego zdecydowana większość to newsy ze świata piłki nożnej oraz innych dyscyplin. Są one przekazywane z polskich oraz zagranicznych mediów, ale redaktorzy serwisu zamieszają również swoje autorskie treści. 

  Ranking odżywek białkowych - jakie białko jest najlepsze?

W każdym miesiącu na portalu można przeczytać również około stu tekstów publicystycznych, do których zaliczają się felietony opiniotwórcze, wywiady, rankingi, zestawienia i inne artykuły, których zawarte są autorskie komentarze. Zazwyczaj dotykają one bieżących tematów ze świata sportu, ale nie brakuje również, które traktują o ważnych wydarzeniach z bardziej lub mniej odległej przeszłości. 

Na podstronie https://www.meczyki.pl/bukmacherzy można znaleźć również wiele informacji niezbędnych dla typerów – ranking bukmacherów, porady bukmacherskie oraz teksty opisujące oferty powitalne z bonusami dla nowych graczy u poszczególnych firm. 

Na stronie Meczyki.pl można śledzić również wszystkie wyniki na żywo z bieżących wydarzeń sportowych. Wystarczy kliknąć w zakładkę Wyniki live, widniejącej się na pasku górnym strony głównej. Znajduje się tu również Sportbuzz, czyli kącik humorystyczny, do którego codziennie dodawanych jest wiele memów, prześmiewczych obrazków oraz ciekawostek związanych ze sportem. Dodawać je mogą sami użytkownicy, po czym trafiają one do poczekalni. Jeśli okażą się trafione, mają szansę następnie znaleźć się na stronie głównej.

Dodaj komentarz