smartband garmin

Smartband od Garmin – czy jest wart uwagi?

Rynek opasek sportowych obfituje w coraz to nowe warianty, jednak warto pośród nich się na chwilę zatrzymać i szczególną uwagę poświęcić marce Garmin. Może nas ona bowiem naprawdę pozytywnie zaskoczyć, mając do zaoferowania całą gamę wysokiej jakości produktów. 

A będą to produkty z różnych półek cenowych. Pośród nich znajdą coś dla siebie zarówno osoby rozpoczynające swoją przygodę z tego typu urządzeniem, koneserzy sportów oczekujący od swojego smartbanda naprawdę sporo, a nawet znajdzie się coś dla juniorów. 

Gustowny wybór

W przedziale cenowym 200–300 złotych otrzymamy bardzo elegancką i zgrabną opaskę sportową, która nie tylko będzie dobrze pełniła swoją funkcję, ale co najważniejsze – stanie się dla nas oryginalną i ładną ozdobą. Warto pamiętać, że w większości modeli możemy wymieniać także paski, a taka możliwość daje już pewność, że nasze urządzenie raczej nieprędko nam się znudzi. 

Rok bez ładowania? Tylko z marką Garmin!

W większości opasek sportowych bateria wytrzymuje od kilku do kilkunastu dni. Choć to stosunkowo dużo, pamiętanie o regularnym ładowaniu może być czasami uciążliwe. Chciałbyś udać się na trening, zależy ci na szczegółowych pomiarach, ale zapomniałeś, że bateria w twoim smartbandzie jest już na wyczerpaniu? Taki scenariusz nigdy cię nie spotka, kiedy sięgniesz po opaskę sportową marki Garmin. Producent gwarantuje, że bateria w wybranych modelach wytrzyma bez ładowania ponad… rok! 

Dla dużych i małych

Być może szukasz sposobu na zaktywizowanie swojego malucha. Marka Garmin będzie mieć dla ciebie ciekawe rozwiązanie. Na rynku znajdziemy mnóstwo opasek wyprodukowanych z myślą o juniorach, w atrakcyjnych i oryginalnych kolorach, na których wytłoczone są postacie z ulubionych dziecięcych bajek. Do tego modelu zegarków dedykowana jest specjalna aplikacja, za sprawą której dzieci będą motywowane do działania przez swoich ulubionych bohaterów z kreskówek. Rodzice natomiast na bieżąco będą mogli sprawdzać postępy swoich pociech. Za aktywności dziecko otrzyma specjalne punkty, które później może wymienić na ustalone z rodzicem bonusy i upominki. W końcu nic tak nie motywuje do działania, jak wizja otrzymania wyczekiwanej nagrody! 

  Jaki rower elektryczny wybrać?

Jakby tego było mało, dzieci mogą rywalizować z rówieśnikami czy nawet z rodzicami. Aplikacja daje bowiem możliwość tworzenia wyzwań z wybranymi osobami. Po zakończeniu takiego wyzwania trzeba porównać wyniki i sprawdzić, kto został zwycięzcą. Emocje, które uruchomi tego typu rywalizacja, z pewnością dodatkowo zagrzeją najmłodszych do ruchu. Kto by pomyślał, że opaski sportowe mogą dostarczyć również zabawy!

Modele dla wymagających

Wszyscy, którzy oczekują czegoś więcej, niż smartband, który będzie monitorował nasze kroki i kalorie, powinni zapoznać się z ofertą sportowych zegarków tej marki. A potrafią one naprawdę wiele. W niektórych przypadkach mogą z powodzeniem przejąć funkcję naszego telefonu. Stworzone zostały z materiałów o naprawdę wysokiej wytrzymałości, dlatego będziemy mogli zabrać je dosłownie na każdą wycieczkę, nie martwiąc się o konsekwencję. Również taką podwodną! Nie będziemy musieli się także obawiać, czy mamy ze sobą portfel. Za pomocą takiego zegarka sportowego będziemy mogli bez problemu zapłacić zbliżeniowo w każdym sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *