prezent dla sportowca

Co kupić sportowcowi? 10 pomysłów na oryginalny prezent

Coraz więcej osób dba o kondycję fizyczną – a każda aktywność jest na wagę złota. Prezent dla sportowca z pewnością więc nie zaszkodzi Może być praktyczny – dla tych, którzy każdą wolną chwilę spędzają na siłowni, na bieżni czy na korcie tenisowym. Może być motywujący – dla tych, którzy dopiero rozważają to, którą dyscypliną sportową się zainteresować, póki co obserwując zmagania głównie z bezpiecznej perspektywy domowej kanapy. Może być humorystyczny – zabawny prezent dla sportowca na pewno poprawi mu humor i doda sił, w końcu sport męczy jak mało co innego. Trochę humoru sprawdzi się doskonale.

Jaki prezent dla sportowca wybrać?

Oto 10 pomysłów na sportowe prezenty, jakie cieszą się ostatnio największą popularnością:

  1. Ręcznik na siłownię z wszytą kieszenią
  2. Bidon sportowy z nadrukiem
  3. Piłkarski plakat z legendami
  4. Personalizowany ręcznik z mikrofibry
  5. Bluza dla biegacza
  6. Fiszki z fit wyzwaniami
  7. Karty do ćwiczeń
  8. Imienna czapka z daszkiem
  9. Personalizowany multitool
  10. Sportowy breloczek do kluczy

To oczywiście jedynie początek bardzo długiej listy pomysłów na prezenty dla sportowców, na jakie można się zdecydować. Czy jest coś, co łączy je wszystkie?

Personalizowane prezenty sportowe

Zdecydowanie tak. Większość tych podarunków można spersonalizować – oznacza to, że można umieścić na nich dowolne, samodzielnie wybrane napisy, a w niektórych przypadkach również zdjęcia. Jest to wspaniały sposób na to, aby nawet zwyczajny z pozoru upominek przekształcić w coś absolutnie wyjątkowego. W coś, co stanie się dla obdarowanej osoby znakomitą pamiątką.

To również bardzo fajny sposób na to, by pokazać bliskiej osobie, że w przygotowanie upominku dla niej włożyło się więcej zaangażowania, kreatywności. Oczywiście, nie ma nic trudnego w kupnie prezentu – wystarczy wejść do pierwszego lepszego sklepu i wybrać cokolwiek. Tyle że owo cokolwiek będzie zupełnie zwyczajne, a na pewno nie dopasowane do konkretnej osoby. I dlatego właśnie zdecydowanie lepiej jest postawić na prezenty personalizowane.

  Karta MultiSport - jak ją zdobyć i ile kosztuje? Kompletny poradnik

Za przykład niech posłuży ręcznik na siłownię SIÓDME POTY. To fantastyczny prezent dla sportowca. Jest przede wszystkim praktyczny, zgoda. To za sprawą dobrze dobranego rozmiaru, świetnego materiału oraz umieszczonej w nim kieszeni zapinanej dodatkowo na zamek błyskawiczny. Na tym jednak nie koniec – bo na ręczniku umieścić można imię obdarowanego, przyszłego użytkownika.

Inną propozycją jest personalizowany plakat ze zdjęciem PREZENT DLA FIT OSOBY. Powiedzmy sobie uczciwie, większość osób chciałaby – przynajmniej raz w życiu – trafić na okładkę jakiegoś magazynu. Byłaby to z pewnością miła nagroda za dotychczasowe wysiłki i dokonania. Oczywiście w przypadku większości raczej nie jest to możliwe… przynajmniej tą „oficjalną” drogą. Zawsze można bowiem zamówić sobie personalizowany plakat stylizowany na okładkę magazynu – powinno w zupełności wystarczyć!

Prezent z motywacją

Niezależnie od tego, co wybierze się na prezent dla sportowca, warto zadbać o to, aby nie była to wyłącznie rzecz postawiona na półce i od czasu do czasu podziwiana – choć w przypadku np. pucharów byłoby to jak najbardziej uzasadnione. Skoro jednak ma to być upominek dla osoby o sportowym zacięciu, nie zaszkodzi dołożyć też czegoś motywującego. Może karnet na siłownię? Może wejście na kort lub do sali treningowej? A może bilet na wydarzenie? Możliwości jest naprawdę wiele.

Już dzisiaj zajrzyj więc na Crazyshop.pl i wybieraj spośród setek fantastycznych pomysłów na personalizowany prezent dla sportowca – taki, który sprawi obdarowanemu całe mnóstwo radości!

Dodaj komentarz