wysportowana kobieta

Kanabialica – efekty stosowania i skład

Artykuł zaktualizowany


Kanabialica obiecuje szybką i skuteczną utratę wagi, a to wszystko bez dużej ilości ćwiczeń i denerwujących diet. Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się różne produkty tego producenta. Jednym z najbardziej znanych produktów są kapsułki odchudzające, które mają nie tylko stymulować spalanie tkanki tłuszczowej, ale także zmniejszać obwód w pasie nawet o 7,5.

Tłuszcz z brzucha powinien zostać zredukowany nawet o 50%, a całe ciało powinno zostać uwolnione od wszelkich toksyn i innych złogów. Chcieliśmy dowiedzieć się, co naprawdę kryje się za obietnicą producenta i bardziej szczegółowo przeanalizowaliśmy Kanabialica.


Co to jest Kanabialica?

Kanabialica to tabletki na odchudzanie zaprojektowane, aby pomóc Ci szybko i łatwo schudnąć. W tym celu brązową tkankę tłuszczową w organizmie należy aktywować 4 aktywnymi składnikami. Według producenta to właśnie ta brązowa tkanka tłuszczowa jest często niedoceniana i odpowiada za spalanie tłuszczu.

Składniki kapsułek są naturalne i dlatego według producenta powinny być dobrze tolerowane przez każdego. Jednocześnie z organizmu należy wypłukać toksyny i złogi, które nie tylko utrudniają proces odchudzania, ale mogą również zagrażać zdrowiu. Jednocześnie produkt Kanabialica powinien zapobiegać gromadzeniu się nowych komórek tłuszczowych, abyś mógł utrzymać wymarzoną wagę.

Czy istnieje skuteczna alternatywa?

Nawet gdybyśmy pokładali duże nadzieje w kapsułkach Kanabialica, preparat nie mógł nas przekonać ani w autoteście, ani w naszych badaniach. Faktem jest jednak, że z otyłością boryka się coraz więcej osób. W Niemczech jest to ponad połowa populacji. Tym ważniejsze jest podjęcie działań w odpowiednim czasie w celu rozwiązania tego problemu.

Dlatego chcielibyśmy przedstawić Państwu skuteczną alternatywę dla tabletek Kanabialica. To dobrze znany spalacz tłuszczu FatFix. Spalacz tłuszczu FatFix jest również produktem odchudzającym, który przyjmuje się doustnie. Skuteczność tego preparatu została już udowodniona w kilku badaniach. Kapsułki nie tylko pomagają w odchudzaniu, ale także stymulują metabolizm i tłumią uczucie głodu. Nie są również znane skutki uboczne produktu.

Czy są jakieś doświadczenia ze Kanabialica lub oceny klientów?

Teraz możesz znaleźć recenzje klientów i raporty z doświadczeń dla prawie każdego produktu w Internecie. W naszej analizie zawsze zwracamy szczególną uwagę na doświadczenia innych użytkowników z danym produktem. Pomaga nam to uzyskać kompleksowy obraz preparatu.

Dlatego przyjrzeliśmy się także różnym doświadczeniom Kanabialica, które zostały opublikowane przez mężczyzn i kobiety w Internecie. Pierwszą rzeczą, jaką zauważyliśmy, było to, że większość zgłoszeń była negatywna. W szczególności kobiety donoszą, że miały nadzieję stracić kilka funtów na specjalnym wydarzeniu i ostatecznie rozczarowały się drogimi kapsułkami i napojami bez efektu.

Niektórzy użytkownicy zgłaszają również poważne skutki uboczne, takie jak bóle głowy i skurcze żołądka, z których część musieli następnie poddać leczeniu lekarzowi rodzinnemu. Chociaż w Internecie jest tylko kilka męskich doniesień o kapsułkach odchudzających, udało nam się ustalić, że tabletki są również opisywane jako nieskuteczne przez mężczyzn.

Dla kogo są Kanabialica?

Kanabialica powinien być odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, którzy walczą z otyłością i chcą szybko i łatwo osiągnąć wymarzoną wagę. Zmniejszenie masy ciała powinno nastąpić w sposób naturalny i według producenta nie powinno być konieczne przestrzeganie specjalnej diety czy uprawianie sportu w trakcie przyjmowania kapsułek.

Koniecznie przeczytaj  Beta-alanina - co to jest? Działanie, dawkowanie oraz skutki uboczne

Czy istnieją oficjalne raporty z testów i badań dla Kanabialica?

Wiele produktów odchudzających jest obecnie poddawanych niezależnym testom i badaniom w celu sprawdzenia ich skuteczności. Podczas naszych badań nie mogliśmy znaleźć żadnych przesłanek, że raporty z badań dotyczące Kanabialica zostały już opublikowane. Chociaż producent na swojej stronie internetowej podaje, że dietetyczne kapsułki zostały poddane badaniom klinicznym, na tej stronie nie ma ani jednego linku do tych badań. Dlatego skuteczności tego preparatu nie można naukowo udowodnić.

Czy kapsułki zostały zbadane przez Stiftung Warentest?

Organizacja konsumencka Stiftung Warentest neutralnie bada różne produkty pod kątem ich skuteczności, w tym ostatnio produkty dietetyczne. Podczas naszych badań nie mogliśmy jednak znaleźć raportu opublikowanego przez Stiftung Warentest na temat Kanabialica. Wskazuje to również na to, że skuteczności produktu nie można udowodnić.

Dawkowanie Kanabialica

Spożycie Kanabialica zależy od wybranego produktu od producenta. Ponieważ producent oferuje nie tylko kapsułki dietetyczne, prawidłowe stosowanie różni się w zależności od produktu. W przypadku kapsułek FatFix, które również zbadaliśmy w naszym autoteście, zalecana dzienna porcja to jedna kapsułka dziennie, którą należy popić odpowiednią ilością wody.

Czy powinieneś omówić spożycie z lekarzem?

Producent nie podaje dokładnej odpowiedzi na to pytanie na swojej stronie internetowej. Należy tylko zaznaczyć, że Kanabialica składa się z naturalnych składników i dlatego powinien być dobrze tolerowany przez każdego człowieka. Niemniej jednak ogólnie zaleca się skonsultowanie się z lekarzem rodzinnym przed przyjęciem tego preparatu w celu uprzedniego wykluczenia ewentualnej nietolerancji lub alergii.

Efekty Kanabialica

Efekt Kanabialica dotyczy przede wszystkim ludzkich komórek tłuszczowych. Producent zwraca uwagę, że ludzie mają 2 różne typy komórek tłuszczowych, białą i brązową. Według producenta, rzeczywistymi poduszeczkami tłuszczowymi są białe poduszki tłuszczowe. Z drugiej strony brązowe poduszki tłuszczowe powinny działać jako naturalny spalacz tłuszczu i dostarczać więcej kalorii do suszenia. Mówi się, że AdiopoSlim jest zdolny do aktywacji tych brązowych komórek tłuszczowych. Jednocześnie mówi się, że kapsułki mają działanie zapobiegawcze i zapobiegają gromadzeniu się nowych białych komórek tłuszczowych.

Producent podaje, że Kanabialica działa już po kilku tygodniach. Na przykład na stronie sprzedaży producenta jest napisane, że średnia utrata wagi po 3 tygodniach wyniosłaby 12 kilogramów. Mają to być wyniki badania, które nie jest nigdzie odsyłane na stronie internetowej.

Skład Kanabialica

Skład produktu jest kluczowy, ponieważ wiele mówi o skuteczności danego preparatu. Aby uzyskać lepszy przegląd FatFix, poniżej wymieniliśmy składniki Kanabialica i bardziej szczegółowo wyjaśniliśmy ich właściwości.

 • Ekstrakt z narządów krwi Sycylii: bogaty w naturalną witaminę C i kwas foliowy. Dodatkowo jest naturalnym przeciwutleniaczem i ma zapobiegać odkładaniu się tłuszczu na placu budowy.
 • Ekstrakt z : zielonej herbaty Zielona herbata jest bogata w naturalną kofeinę i może pomóc w przyspieszeniu metabolizmu tłuszczów. Ponadto zielona herbata zapewnia również szybsze usuwanie toksyn i innych złogów z organizmu.
 • Ekstrakt z pieprzu kajeńskiego Najbardziej : znany ze swojego termogenicznego wpływu na organizm. Jednocześnie pieprz może również zmniejszać dolegliwości żołądkowo-jelitowe i utrzymywać zdrową florę jelitową.
 • Witamina B6: brakuje jej w diecie roślinnej. Regularne spożywanie zapewnia wyeliminowanie problemów, takich jak zmęczenie, i więcej energii w życiu codziennym.
Koniecznie przeczytaj  Efedryna - co to jest i jak działa? Dawkowanie i skutki uboczne

Jak już wspomniano na początku, pod nazwą Kanabialica oferowane są różne produkty odchudzające w różnych początkowych formach. Wymienimy je poniżej i wyjaśnimy coś na temat ich funkcji i zastosowania.

Jest to płynny produkt odchudzający, którego głównym celem jest usuwanie retencji wody. W tym celu 1 saszetkę rozpuszcza się w 1 litrze wody i wypija rano. Ten produkt Kanabialica powinien nie tylko pomóc w zatrzymywaniu wody, ale także przyspieszyć odchudzanie w tym samym czasie.

Jak sama nazwa wskazuje, jest to produkt Kanabialica w postaci herbaty, która jest przyjmowana w postaci płynnej. Mówi się, że naturalnie przyspiesza metabolizm i usuwa z organizmu wszystkie toksyny. Jednocześnie należy usunąć osady wodne i pobudzić spalanie tłuszczu.

To produkt Kanabialica, który ma rozwinąć swoje działanie szczególnie w nocy. Jest to produkt w proszku, który rozpuszcza się w wodzie i przyjmuje przed pójściem spać. Składniki aktywne tego produktu to garcinia cambogia, cholina, melisa, karob i witamina C.Producent odradza karmienie piersią kobietom.

Skutki uboczne Kanabialica

Producent podaje na swojej stronie sprzedażowej, że wszystkie składniki aktywne są naturalne i dlatego są dobrze tolerowane przez wszystkich. Odradza jednak kobietom karmiącym piersią przyjmowanie kapsułek. Chociaż na stronie internetowej nie podano żadnych skutków ubocznych Kanabialica, nasze dwie osoby badane miały silne bóle głowy i wrzody żołądka. To samo stało się z innymi użytkownikami, którzy brali produkt przez dłuższy czas. Udało nam się to zebrać z wielu raportów w Internecie, a przede wszystkim z forów.

Gdzie kupić Kanabialica?

Wiele suplementów diety można teraz kupić w drogeriach, takich jak DM czy Rossmann. Obecnie nie ma to miejsca w przypadku tabletek FatFix. Jeśli chcesz kupić Kanabialica, możesz to zrobić tylko za pośrednictwem strony internetowej producenta. Ponieważ tabletki nie mają ważnego PZN, nie mogliśmy go znaleźć w żadnej aptece ani aptece internetowej. Na próżno szukaliśmy kapsułek w sklepach internetowych, takich jak Amazon czy Ebay.

W jakiej cenie oferowany jest Kanabialica?

Cenę Kanabialica można znaleźć bezpośrednio na stronie sprzedaży producenta. Obecnie można dostać 30 kapsułek w cenie 11,90 euro. Jest to jednak cena promocyjna. Oryginalna cena za ten sam pakiet to zazwyczaj 29,90 euro.

Często Zadawane Pytania

Kanabialica to produkt, który cieszy się coraz większą popularnością w Internecie. W ostatnim czasie otrzymaliśmy odpowiednio dużą liczbę pytań dotyczących produktu. Ponieważ nie możemy odpowiedzieć na każde pytanie, zdecydowaliśmy się wymienić najczęściej zadawane pytania. Odpowiemy na nie jak najbardziej szczegółowo poniżej.

 • Czy możesz kupić Kanabialica w aptece?
 • Jak długo musisz brać Kanabialica?
 • Kiedy Kanabialica zaczyna obowiązywać?
 • Który producent stoi za Kanabialica?
 • Czy udowodniono naukowo, że Kanabialica działa?

Ocena Kanabialica

Producent Kanabialica reklamuje się z wielkimi obietnicami. Należy nie tylko zrzucić kilogramy, ale także oczyścić organizm od wewnątrz. Jednak efekt ten był całkowicie nieobecny w naszym autoteście. Podczas naszych badań odkryliśmy również, że wielu użytkowników miało podobne negatywne doświadczenia.

One thought on “Kanabialica – efekty stosowania i skład

 1. WItam, czy jesli schudłam 6,5 kg w 2 tygodnie, to mam stosować kanabialice dalej?
  Zamówiłam jeszcze dodatkowa buteleczkę ze sklepu konopiafarmacja , ale nie wiem czy to nie za mało? U Was jak szybko się chudło? Na ile wam starczy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *