trenazery elite

Spełnij noworoczne postanowienia z trenażerami rowerowymi Elite i wygraj ekstra nagrody!

Przełom starego i nowego roku to zwyczajowo czas podsumowań, snucia planów na przyszłość oraz noworocznych postanowień. Szacuje się, że te ostatnie w grudniu robi około połowa Polaków. Jeśli lubisz jazdę na rowerze, a Twoja noworoczna lista celów do zrealizowania nie jest jeszcze do końca wypełniona, podrzucamy kilka pomysłów na wyzwania, które dodadzą Ci energii w 2023 roku. Wystarczy trenażer rowerowy Elite, dobre nastawienie i konsekwencja. A jeśli potrzebujesz dodatkowej motywacji, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: kupując teraz trenażer rowerowy Elite, możesz wygrać ekstra nagrody, w tym 3 razy po 5000 złotych na dowolny sprzęt rowerowy oraz 20 zestawów składających się z ręcznika rowerowego oraz zaawansowanego narzędziownika marki PRO z aż 15 funkcjami. Szczegóły na www.konkurs-elite.pl.

Choć jak wynika z badań aż 86% osób, które wyznaczają sobie noworoczne cele, głęboko wierzy w swój sukces, tylko około 10% z nich udaje się w pełni zrealizować swoje postanowienia. Pomimo tego warto z początkiem nowego roku podejmować kolejne wyzwania. Pomaga to w zorganizowaniu i osiąganiu dużych celów małymi kroczkami, a satysfakcja spowodowana sukcesem jest najlepszą nagrodą w dotrzymaniu postanowienia.

Trenażer sprzymierzeńcem w realizacji noworocznych celów

Jak pokazują statystyki, w czołówce noworocznych postanowień znajdują się cele związane z aktywnością fizyczną. Bądźmy jednak szczerzy, początek roku to niezbyt dobra pora na ich realizację. Przeładowane siłownie i kluby fitness nie zapewniają komfortowych warunków do treningów, a panująca za oknem aura nie sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu. To z kolei sprawia, że nasz początkowy entuzjazm szybko gaśnie. Jeśli i Twoja motywacja do regularnych ćwiczeń spada już w połowie stycznia, to znak, że do realizacji noworocznych postanowień potrzebujesz silnego i niezawodnego sprzymierzeńca. Trenażery rowerowe, czyli urządzenia pozwalające zaadaptować zwykły rower do ćwiczeń pod dachem, od lat podbijają serca nie tylko miłośników kolarstwa, ale także wielbicieli domowych treningów. Dzięki nim nie trzeba kupować rowerów stacjonarnych i rozstawać się ze swoim ulubionym jednośladem podczas brzydkiej pogody. Dodatkowo są one proste w obsłudze, zajmują mało miejsca, a dzięki możliwości podłączenia ich do aplikacji mobilnych pozwalają na realizację emocjonujących, wirtualnych treningów w pojedynkę lub z innymi wielbicielami dwóch kółek.

  Badanie nerwu błędnego - jak przebiega? Metody i objawy zaburzeń

Wkręć się w trenażery rowerowe Elite i wygrywaj ekstra nagrody

Domowe treningi na trenażerze rowerowym to doskonały sposób na wykorzystanie pierwszych miesięcy nowego roku do zadbania o kondycję fizyczną i psychiczną oraz zbudowanie formy na kolejny sezon. W asortymencie firmy Elite, która od 40 lat produkuje sprzęt i akcesoria rowerowe, można znaleźć najwyższej klasy trenażery udoskonalane przez lata we współpracy z topowymi kolarzami. Co istotne, są one kompatybilne z większością rowerów dostępnych na polskim rynku. Wysoka jakość połączona z precyzją wykonania i zastosowaniem nietuzinkowych rozwiązań zapewni satysfakcjonujący trening zarówno doświadczonym kolarzom, jak i początkującym rowerzystom, którzy chcieliby budować formę i udoskonalać technikę jazdy. Niezależnie od modelu konstrukcja i sposób działania trenażerów pozwalają niemal idealnie odwzorować wrażenia z realnej jazdy i utrzymać lub wyrobić kondycję nawet wtedy, gdy warunki atmosferyczne nie sprzyjają aktywnościom na świeżym powietrzu. Dla miłośników kolarstwa włoska marka przygotowała konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, który potrwa do 9 stycznia 2023 roku. Wystarczy w tym okresie kupić dowolny trenażer rowerowy Elite i na stronie konkursowej opisać swój własny cel rowerowy załączając zdjęcie sprzętu i dowód jego zakupu. Na uczestników konkursu czekają trzy bony o wartości 5 tysięcy złotych każdy, uprawniające do zakupu dowolnego sprzętu rowerowego w sklepie, w którym nabyło się trenażer, a także 20 zestawów pocieszenia.

A Ty jak daleko zajedziesz w 2023 roku?

Nieważne, czy jesteś początkującym czy zaawansowanym kolażem –  warto abyś na początku roku wyznaczył sobie przynajmniej jeden cel do realizacji którego będziesz dążyć w kolejnych miesiącach. Jeśli brakuje Ci pomysłów, wybierz jedno z wyzwań z naszej listy.

  • Popraw kondycję i wydolność organizmu

Dzięki trenażerom nawet mieszkając w bloku i dysponując naprawdę ograniczoną przestrzenią można efektywnie pracować nad formą i wytrzymałością organizmu. Najważniejsze, aby trening nie był monotonny, gdyż nic tak nie zabija mobilizacji, jak nuda. W ofercie Elite znajdziesz interaktywne trenażery, które w prosty sposób można połączyć za pomocą Internetu z popularnymi aplikacjami treningowymi, np. Rouvy. Umożliwiają one między innymi symulowanie jazdy po prawdziwych trasach oraz emocjonującą rywalizację z przyjaciółmi lub innymi użytkownikami aplikacji. Pamiętaj, aby regularnie mierzyć parametry wydolnościowe swojego organizmu – systematyczna poprawa kondycji będzie dla Ciebie dodatkowym bodźcem do ćwiczeń.

  • Zadbaj o sylwetkę przed sezonem letnim
  Będziesz spać pod namiotem? Przygotuj sobie akcesoria do spania!

Niby banał, ale utrata zbędnych kilogramów i wypracowanie atrakcyjnej sylwetki to według statystyk również jedno z najczęstszych noworocznych postanowień. Bez większych problemów zrealizujesz je bez wychodzenia z domu dzięki trenażerom rowerowym Elite. Pamiętaj, że podczas godzinnych ćwiczeń, w zależności od intensywności treningu, można spalić ich od 300 do nawet 800! To tyle, co porcja ciasta lub nawet kilka kawałków pizzy. Przy okazji obejrzysz kolejny odcinek ulubionego serialu, wysłuchasz interesującego podcastu lub weźmiesz udział w wirtualnym wyścigu z innymi entuzjastami kolarstwa. Pamiętaj, aby zaczynając treningi, zanotować swoją wagę i zrobić zdjęcie sylwetki. Po miesiącu ćwiczeń powtórz ważenie i strzel kolejną fotkę – efekty gwarantowane.

  • Zaplanuj udział w zawodach rowerowych

Co roku w Polsce odbywają się setki eventów dla poczatkujących, jak i zaawansowanych kolarzy – zarówno o zasięgu ogólnokrajowym, jak i lokalnym. Zanim wybierzesz ten, w którym zechcesz wziąć udział, realnie oceń swoją formę oraz to, jak możesz ją poprawić do momentu uczestnictwa w zawodach. Pamiętaj, że bez przygotowania nie masz nawet po co się rejestrować i stawać na linii startu. Dlatego jak najszybciej podłącz swój rower do trenażera Elite i zacznij regularne treningi. Jeśli jesteś początkującym lub weekendowym rowerzystą nie stawiaj sobie poprzeczki zbyt wysoko – już samo dojechanie do mety będzie dla Ciebie dużym zwycięstwem. Przy okazji być może odkryjesz w sobie nową pasję, która będzie napędzać Cię do działania.

  • Zaplanuj urlop na dwóch kółkach

Do lata jeszcze sporo czasu, dlatego jeśli od dawna marzyła Ci się letnia wyprawa rowerowa nic nie stoi na przeszkodzie, aby się do niej odpowiednio przygotować. Pamiętaj, że nie musisz przejechać od razu na rowerze od razu przez cały kraj. Niemniej zaplanuj trasę w taki sposób, aby jej pokonanie stanowiło dla Ciebie wyzwanie i jak najszybciej rozpocznij regularne treningi. Wiosną zorganizuj kilka całodniowych wycieczek, aby ocenić progres swoich przygotowań. Latem będzie na Ciebie czekał nie tylko wyjątkowy urlop, ale również satysfakcja ze zrealizowanego postanowienia noworocznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *