REDOX extreme. Spalacz tłuszczu który działa.


Rynek suplementów diety jest dość mocno rozbudowany. Wybór odpowiedniego środka spalającego tłuszcz może sprawić wiele kłopotów, gdyż wpisując frazę “spalacz tłuszczu”, otrzymamy tysiące propozycji, gdzie producenci przekrzykują się w działaniu ich produktów, zachwalając oczywiście własne produkty. Jednak, jeżeli nie chcemy bazować tylko i wyłącznie na przeglądarce Google, wykorzystać możemy fora internetowe, gdzie sportowcy dzielą się własnymi doświadczeniami na temat suplementacji.


Jednym z tego typu for, jest SFD, gdzie użytkownicy zapytani o to, jaki suplement na redukcję będzie wskazany dla osoby mającej problem z odchudzaniem, wskazują dość często na nowość firmy Allnutrition, Redox Extreme. Dlaczego jest to środek, który działa?


Co to jest Redox Extreme?

Po pierwsze, posiada składniki o wyselekcjonowanym działaniu wspomagającym odchudzanie. Mieszankę tego typu tworzy kapsaicyna, forskolina, HCA. Mają one na celu wspomóc termogenezę, podkręcić przemiany lipolityczne, utrzymując wykorzystanie tłuszczy, zgromadzonych w organizmie, na wysokim poziomie. Co więcej, zawarta w suplemencie kapsaicyna w formie capsimax, opatentowanej formuły, gwarantującej wysoką jakość, jak i efektywność działania.


Jakie jest skład Redox Extreme?

Po drugie mieszanka, której celem jest podtrzymanie aktywności układu nerwowego, mająca na celu wspomaganie jego regeneracji, jak i tego, abyś wykazywał większą chęć do podejmowania aktywności. Grupę tą, tworzą kofeina, magnez, różeniec górski, jak i wyciąg z szafranu, mający właściwości wspomagające dobre samopoczucie, co jest bardzo ważne podczas odchudzania. Kofeina dodatkowo zachęci do podejmowania działania, co przełoży się na to, że więcej kalorii spalisz podczas treningu.


FitRepublic.pl – polecamy nasz kalkulator BMI, który pozwoli Wam obliczyć czy macie problem z nadwagą.


Wzrost koncentracji oraz spalanie tkanki tłuszczowej

Po trzecie, działanie wspomagające wrażliwość tkanek na działanie insuliny. Tego typu funkcję zawdzięczamy kapsaicynie, cynamonowi, chromowi i imbirowi. Składniki te, poprzez wpływ na poziom cukru we krwi dbają, aby jego koncentracja nie utrzymywała się zbyt wysoko, co ma za zadanie zapobiegać wzrostowi krążącej energii w organizmie, a co za tym idzie odkładaniu się jej w tkance tłuszczowej.

  Legalny doping, czyli suplementacja dla sportowców

Podsumowanie

Na koniec warto dodać, że wraz z zakupem suplementu, otrzymujemy praktyczne urządzenie pomiarowe, jakim jest fałdomierz, pozwalające na oszacowanie poziomu tkanki tłuszczowej w ciele. Jest to dość prosty sposób, jednak bardzo dokładnie pozwala nam dowiedzieć się, ile tłuszczu jeszcze posiadamy. Co więcej, po zakupie, dostajemy dostęp do porad dietetyka i trenera, którzy skorygują nasze działania odchudzające.


 

One thought on “REDOX extreme. Spalacz tłuszczu który działa.

  1. Coś wspaniałego, ten spalacz odnośnik moje życie. Od 3 miesięcy moja sylwetka zmieniła się diametralnie. Dziękuje mojej przyjaciółce, która sprawiła mi go na urodziny.

Dodaj komentarz